*Latvian Higher League Distribucija cilj 36 Utakmice
Stadions Arkadija
1000
Riga,Latvia
Na Rigas Futbola skola

Rigas Futbola skola raspored, raspored, rezultati utakmica i najnoviji poredak. Rigas Futbola skola prethodna je utakmica bila protiv - u Latvian Higher League dana 2022/11/12 UTC, meč je završio rezultatom 0:1. Rigas Futbola skola igra sljedeći meč - protiv - za Latvian Higher League. Kad utakmica započne, moći ćete pratiti rezultate - vs - uživo, tablice, rezultate uživo ažurirane iz minute u minutu i statistike utakmica.

Rigas Futbola skola Postava zadnjeg meča
Rigas Futbola skola Formacije zadnjeg podudaranja: 4-2-3-1
Napadači: Andrej Ilić,Kevin Friesenbichler,Elvis Stuglis,Renars·Varslavans,Deniss Rakels,Kouadio, Alain Cedric Herve,Vladislavs Fjodorovs,Ismael·Diomande,Bill,
Midfilderi: Emerson Santana Deocleciano,Petr Mares,Stefan Panić,Arturs Zjuzins,Tomislav Šarić,Karolis Uzėla,Tomáš Šimkovič,Dmitrijs Zelenkovs,Alfusainey·Jatta,Vladislav Galkin,Glebs Zaleiko,
Branitelji: Ziga Lipuscek,Jovan·Vlalukin,Vitālijs Jagodinskis,Kaspars Dubra,Vladislavs Sorokins,Vitālijs Maksimenko,

Vladislavs Sorokins, 34 utakmice, 0 Asistencije

(Rigas Futbola skola lista najboljih strijelaca / asistencija ažurira se uživo tijekom svake utakmice)

Možete kliknuti bilo kojeg igrača iz popisa na stranici momčadi i vidjeti njegove osobne podatke kao što su nacionalnost, datum rođenja, visina, željena noga, položaj, vrijednost igrača, povijest transfera itd. Postoje i statistike za svakog igrača u svim natjecanjima sa svim ukupno odigranim i započetim mečevima, odigranim minutama, brojem postignutih golova, brojem kartona i još mnogo toga. Nogometni rezultati AiScore dostupni su kao iPhone i iPad aplikacija, Android aplikacija na Google Playu i Windows telefonu. Možete nas pronaći u svim trgovinama na različitim jezicima u potrazi za "AiScore". Instalirajte aplikaciju AiScore i pratite sve utakmice (Rigas Futbola skola) uživo na vašem mobitelu!