1
00‘ 15‘ 30‘ 45‘ 60‘ 75‘ 90‘
*UEFA European U19 Football Championship Distribucija cilj 3 Utakmice
Na Russia U19

Russia U19 raspored, raspored, rezultati utakmica i najnoviji poredak. Russia U19 prethodna je utakmica bila protiv - u UEFA European U19 Football Championship dana 2021/11/16 UTC, meč je završio rezultatom 0:5. Russia U19 igra sljedeći meč - protiv - za UEFA European U19 Football Championship. Kad utakmica započne, moći ćete pratiti rezultate - vs - uživo, tablice, rezultate uživo ažurirane iz minute u minutu i statistike utakmica.

Russia U19 Postava zadnjeg meča
Russia U19 Formacije zadnjeg podudaranja: 4-2-3-1
Napadači: Gamid Agalarov,Vitali Zhironkin,Danila·Proshliakov,Dmitry·Molchanov,Maksim·Danilin,Kosarev,Maksim·Kutovoi,Mikhail Ageev,
Midfilderi: Nail Umyarov,Mikhail Ignatov,Kirill·Kolesnichenko,Nikita·Bakaliuk,Danila Yanov,Dmitry·Velikorodnyy,Kirill·Kravtsov,Ilya·Bykovskiy,Stepan Oganesyan,Igor Shkolik,Vladislav·Karapuzov,Danil·Prutsev,Maksim·Petrov,Ilya·Gomanyuk,Edgar·Sevikyan,
Branitelji: Pavel Maslov,Ilya Martynov,Ilya Agapov,Rail Abdullin,Sviatoslav·Tses,Nikita·Makarov,Leonid Gerchikov,Danila Prokhin,Artem·Gyurdzhan,Ruslan Litvinov,Vahaniya, Ilya,Dmitri·Vladimirov,Turgai·Mokhbaliev,

Sergei Nikolaev, 3 utakmice, 0 Asistencije

(Russia U19 lista najboljih strijelaca / asistencija ažurira se uživo tijekom svake utakmice)

Možete kliknuti bilo kojeg igrača iz popisa na stranici momčadi i vidjeti njegove osobne podatke kao što su nacionalnost, datum rođenja, visina, željena noga, položaj, vrijednost igrača, povijest transfera itd. Postoje i statistike za svakog igrača u svim natjecanjima sa svim ukupno odigranim i započetim mečevima, odigranim minutama, brojem postignutih golova, brojem kartona i još mnogo toga. Nogometni rezultati AiScore dostupni su kao iPhone i iPad aplikacija, Android aplikacija na Google Playu i Windows telefonu. Možete nas pronaći u svim trgovinama na različitim jezicima u potrazi za "AiScore". Instalirajte aplikaciju AiScore i pratite sve utakmice (Russia U19) uživo na vašem mobitelu!