*Vietnam National Champion League Distribucija cilj 12 Utakmice
8
26
Thong Nhat Stadium
Na Sai Gon FC

Sai Gon FC raspored, raspored, rezultati utakmica i najnoviji poredak. Sai Gon FC prethodna je utakmica bila protiv - u Vietnam National Champion League dana 2021/05/02 UTC, meč je završio rezultatom 3:1. Sai Gon FC igra sljedeći meč - protiv - za Vietnam National Champion League. Kad utakmica započne, moći ćete pratiti rezultate - vs - uživo, tablice, rezultate uživo ažurirane iz minute u minutu i statistike utakmica.

Sai Gon FC Postava zadnjeg meča
Sai Gon FC Formacije zadnjeg podudaranja: 4-4-2
Napadači: Dominique·Da Silva,Do·Merlo,Nguyen Hoang·Vo,
Midfilderi: Ryutaro·Karube,Trung Hieu·Tran,Van Trien Cao,Khanh Thanh·Chu,Quoc Chi Nguyen Hoang,Minh Trung Nguyen ,Hoai An·Le Cao,Xuan Quy Bui,Trung Hieu·Ly,Van Luan·Pham,Van Toan·Tay,Dinh Nhon·Nguyen,Tan Tai Huynh,
Branitelji: Byung Keon Ahn,Byung-Gun·Ahn,Duy Triet·Nguyen,Cong Thanh Nguyen,Van Trung Duong,Manh Cuong Tran,Thiago,Minh Nhat·Le Vuong,Pape·Diakite,Thanh Thu Nguyen,Nam Anh Nguyen,Van Ngo Nguyen,Trần Anh Thi,
Golmani: Tung Lam Duong,Minh Duy·Nguyen,Tran Minh Toan,Ngoc Tuan Dang,Van Phong Pham

Cong Thanh Nguyen, 11 utakmice, 0 Asistencije

(Sai Gon FC lista najboljih strijelaca / asistencija ažurira se uživo tijekom svake utakmice)

Možete kliknuti bilo kojeg igrača iz popisa na stranici momčadi i vidjeti njegove osobne podatke kao što su nacionalnost, datum rođenja, visina, željena noga, položaj, vrijednost igrača, povijest transfera itd. Postoje i statistike za svakog igrača u svim natjecanjima sa svim ukupno odigranim i započetim mečevima, odigranim minutama, brojem postignutih golova, brojem kartona i još mnogo toga. Nogometni rezultati AiScore dostupni su kao iPhone i iPad aplikacija, Android aplikacija na Google Playu i Windows telefonu. Možete nas pronaći u svim trgovinama na različitim jezicima u potrazi za "AiScore". Instalirajte aplikaciju AiScore i pratite sve utakmice (Sai Gon FC) uživo na vašem mobitelu!