*Italian Serie A Distribucija cilj 17 Utakmice
Stadio Arechi
31300
Salerno,Italy
Na Salernitana

Salernitana raspored, raspored, rezultati utakmica i najnoviji poredak. Salernitana prethodna je utakmica bila protiv - u Italian Serie A dana 2022/05/22 UTC, meč je završio rezultatom 0:4. Salernitana igra sljedeći meč - protiv - za Italian Serie A. Kad utakmica započne, moći ćete pratiti rezultate - vs - uživo, tablice, rezultate uživo ažurirane iz minute u minutu i statistike utakmica.

Salernitana Postava zadnjeg meča
Salernitana Formacije zadnjeg podudaranja: 3-5-2
Napadači: Lys Mousset,Simone Verdi,Federico Bonazzoli,Diego Perotti,Milan Đurić,Mikael,A. Guida,Lorenzo Cannavale,Edoardo Vergani,
Midfilderi: Mamadou Coulibaly,Matteo Ruggeri,Franck Ribéry,Lassana Coulibaly,Emil Bohinen,Grigoris Kastanos,Leonardo Capezzi,Joel Obi,Francesco Di Tacchio,Ivan Radovanović,Andrea Schiavone,Alessandro Russo,Éderson,A. Iervolino,Andrei Motoc,
Branitelji: Radu Drăguşin,Luca Ranieri,Pasquale Mazzocchi,Wajdi Kechrida,Riccardo Gagliolo,Nadir Zortea,Norbert Gyömbér,Stefan Strandberg,Paweł Jaroszyński,Frédéric Veseli,Federico Fazio,Filippo Delli Carri,Mario Perrone,Tommaso De Lorenzo,
Golmani: Luigi Sepe,Vid Belec,Vincenzo Fiorillo,Guido Guerrieri,Antonio Russo,Jacopo·De Matteis

Emil Bohinen, 16 utakmice, 1 Asistencije

(Salernitana lista najboljih strijelaca / asistencija ažurira se uživo tijekom svake utakmice)

Možete kliknuti bilo kojeg igrača iz popisa na stranici momčadi i vidjeti njegove osobne podatke kao što su nacionalnost, datum rođenja, visina, željena noga, položaj, vrijednost igrača, povijest transfera itd. Postoje i statistike za svakog igrača u svim natjecanjima sa svim ukupno odigranim i započetim mečevima, odigranim minutama, brojem postignutih golova, brojem kartona i još mnogo toga. Nogometni rezultati AiScore dostupni su kao iPhone i iPad aplikacija, Android aplikacija na Google Playu i Windows telefonu. Možete nas pronaći u svim trgovinama na različitim jezicima u potrazi za "AiScore". Instalirajte aplikaciju AiScore i pratite sve utakmice (Salernitana) uživo na vašem mobitelu!