*Italian Serie A Distribucija cilj 15 Utakmice
Mapei Stadium-Città del Tricolore
21584
Sassuolo,Italy
Na Sassuolo

Sassuolo raspored, raspored, rezultati utakmica i najnoviji poredak. Sassuolo prethodna je utakmica bila protiv Sampdoria u Italian Serie A dana 2022/11/12 UTC, meč je završio rezultatom 3:0. Sassuolo igra sljedeći meč 2023/01/04 UTC protiv Sampdoria za Italian Serie A. Kad utakmica započne, moći ćete pratiti rezultate Sassuolo vs Sampdoria uživo, tablice, rezultate uživo ažurirane iz minute u minutu i statistike utakmica.

Sassuolo Postava zadnjeg meča
Sassuolo Formacije zadnjeg podudaranja: 4-3-3
Napadači: Domenico Berardi,Andrea Pinamonti,Armand Lauriente,Grégoire Defrel,Brian Oddei,Agustín Alvarez,Janis Antiste,Luca·D'Andrea,Agustin Alvarez Martínez,
Midfilderi: Davide Frattesi,Hamed Junior Traorè,Maxime López,Kristian Thorstvedt,Abdou Harroui,Emil Konradsen Ceide,Pedro Obiang,Dentinho,Christian Aucelli,M.Romero Bonfim,S.Abubakar,J. Kumi,A. Mata,matheus henrique,Salim·Abubakar,
Branitelji: Mert Müldür,Rogério,Martin Erlić,Giorgos Kyriakopoulos,Gianmarco Ferrari,Kaan Ayhan,Jeremy Toljan,Ruan,Riccardo Marchizza,Filippo Romagna,edoardo pieragnolo,Y.Paz,
Golmani: Andrea Consigli,Alessandro Russo,Gianluca Pegolo,S.Vitale,Gioele·Zacchi

Davide Frattesi, 15 utakmice, 0 Asistencije

(Sassuolo lista najboljih strijelaca / asistencija ažurira se uživo tijekom svake utakmice)

Možete kliknuti bilo kojeg igrača iz popisa na stranici momčadi i vidjeti njegove osobne podatke kao što su nacionalnost, datum rođenja, visina, željena noga, položaj, vrijednost igrača, povijest transfera itd. Postoje i statistike za svakog igrača u svim natjecanjima sa svim ukupno odigranim i započetim mečevima, odigranim minutama, brojem postignutih golova, brojem kartona i još mnogo toga. Nogometni rezultati AiScore dostupni su kao iPhone i iPad aplikacija, Android aplikacija na Google Playu i Windows telefonu. Možete nas pronaći u svim trgovinama na različitim jezicima u potrazi za "AiScore". Instalirajte aplikaciju AiScore i pratite sve utakmice (Sassuolo) uživo na vašem mobitelu!