*Belarusian Premier League Distribucija cilj 30 Utakmice
Stroitel Stadium
4200
Soligorsk,Belarus
Na Shakhter Soligorsk

Shakhter Soligorsk raspored, raspored, rezultati utakmica i najnoviji poredak. Shakhter Soligorsk prethodna je utakmica bila protiv FC Torpedo Zhodino u International Club Friendly dana 2023/01/28 UTC, meč je završio rezultatom 1:2. Shakhter Soligorsk igra sljedeći meč 2023/03/04 UTC protiv FC Torpedo Zhodino za International Club Friendly. Kad utakmica započne, moći ćete pratiti rezultate FC Torpedo Zhodino vs Shakhter Soligorsk uživo, tablice, rezultate uživo ažurirane iz minute u minutu i statistike utakmica.

Shakhter Soligorsk Postava zadnjeg meča
Shakhter Soligorsk Formacije zadnjeg podudaranja: 4-3-3
Napadači: Valon Ahmedi,Vitor Feijão,Dmitri Podstrelov,Maksim Skavysh,Euloge Placca Fessou,Egor Karpitskiy,Ilya Chernyak,
Midfilderi: Igor Ivanović,Andrey Solovey,Nikita Korzun,Ardit Krymi,Pavel Zabelin,Dzmitry Padstrelaw,Raman Davyskiba,Victor Sotnikov,Vladislav Kabyshev,Makar Litskevich,Zaim Divanović,Roman Yuzepchuk,
Branitelji: Nikola Antić,Miloš Šatara,Luka Šimunović,Ruslan Khadarkevich,Sergei Politevich,Yegor Filipenko,Denis Gruzhevskiy,Gleb Shevchenko,llya Sviridenko,Dzianis·Hruzheuski,

Ilya Chernyak, 27 utakmice, 0 Asistencije

(Shakhter Soligorsk lista najboljih strijelaca / asistencija ažurira se uživo tijekom svake utakmice)

Možete kliknuti bilo kojeg igrača iz popisa na stranici momčadi i vidjeti njegove osobne podatke kao što su nacionalnost, datum rođenja, visina, željena noga, položaj, vrijednost igrača, povijest transfera itd. Postoje i statistike za svakog igrača u svim natjecanjima sa svim ukupno odigranim i započetim mečevima, odigranim minutama, brojem postignutih golova, brojem kartona i još mnogo toga. Nogometni rezultati AiScore dostupni su kao iPhone i iPad aplikacija, Android aplikacija na Google Playu i Windows telefonu. Možete nas pronaći u svim trgovinama na različitim jezicima u potrazi za "AiScore". Instalirajte aplikaciju AiScore i pratite sve utakmice (Shakhter Soligorsk) uživo na vašem mobitelu!