*Greek Super League 2 Distribucija cilj 2 Utakmice
Pigadeia-Xanthi FC Arena
7361
Xanthi,Greece
Na SKODA Xanthi

SKODA Xanthi raspored, raspored, rezultati utakmica i najnoviji poredak. SKODA Xanthi prethodna je utakmica bila protiv Niki Volou u Greek Super League 2 dana 2021/11/28 UTC, meč je završio rezultatom 2:0. SKODA Xanthi igra sljedeći meč 2021/12/05 UTC protiv Niki Volou za Greek Super League 2. Kad utakmica započne, moći ćete pratiti rezultate Niki Volou vs SKODA Xanthi uživo, tablice, rezultate uživo ažurirane iz minute u minutu i statistike utakmica.

SKODA Xanthi Postava zadnjeg meča
SKODA Xanthi Formacije zadnjeg podudaranja: 3-4-3
Napadači: Steven Joseph-Monrose,Besart Ibraimi,Radu Gînsari,Dimitrios Diamantopoulos,Mohamed Adam,Anastasios Dimitriadis,Alexandros Doris,Nektarios·Kotopoulos,
Midfilderi: Vicente Gómez,Jander,Ilias Tselios,Panagiotis Deligiannidis,Emmanouil Tzanakakis,Rachid Aït-Atmane,Vangelis Platellas,Elini Dimoutsos,Anastasios Kritikos,Fabian·Monge,Georgios·Tsilingiris,Alessandro·Jafari,Vyacheslav·Alexanian,
Branitelji: Christos Batzios,Konstantinos Thymianis,Ilias Polimos,Alexis Michael,Manolis Fazos,Giannis Stathis,Dimitris Oungialidis,Tasos Papazoglou,

Radu Gînsari, 3 utakmice, 0 Asistencije

(SKODA Xanthi lista najboljih strijelaca / asistencija ažurira se uživo tijekom svake utakmice)

Možete kliknuti bilo kojeg igrača iz popisa na stranici momčadi i vidjeti njegove osobne podatke kao što su nacionalnost, datum rođenja, visina, željena noga, položaj, vrijednost igrača, povijest transfera itd. Postoje i statistike za svakog igrača u svim natjecanjima sa svim ukupno odigranim i započetim mečevima, odigranim minutama, brojem postignutih golova, brojem kartona i još mnogo toga. Nogometni rezultati AiScore dostupni su kao iPhone i iPad aplikacija, Android aplikacija na Google Playu i Windows telefonu. Možete nas pronaći u svim trgovinama na različitim jezicima u potrazi za "AiScore". Instalirajte aplikaciju AiScore i pratite sve utakmice (SKODA Xanthi) uživo na vašem mobitelu!