*Portuguese Segunda Liga Distribucija cilj 13 Utakmice
Caixa Futebol Campus
2708
Lisbon,Portugal
Na SL Benfica B

SL Benfica B raspored, raspored, rezultati utakmica i najnoviji poredak. SL Benfica B prethodna je utakmica bila protiv Penafiel u Portuguese Segunda Liga dana 2022/01/16 UTC, meč je završio rezultatom 0:3. SL Benfica B igra sljedeći meč 2022/01/23 UTC protiv Penafiel za Portuguese Segunda Liga. Kad utakmica započne, moći ćete pratiti rezultate SL Benfica B vs Penafiel uživo, tablice, rezultate uživo ažurirane iz minute u minutu i statistike utakmica.

SL Benfica B Postava zadnjeg meča
SL Benfica B Formacije zadnjeg podudaranja: 4-3-3
Napadači: Diego·Da Silva Moreira,Joao·Resende,Luis Lopes,Úmaro Embaló,Gerson Liliano Saches Sousa,Jair Tavares,Henrique·Pereira,Tiago Gouveia,Henrique Pereira·Araujo,
Midfilderi: Pedro Luis·Machado Ganchas,Ronaldo·Camara,Diogo Andre·Santos Nascimento,Rafael Brito,Cher Ndour,Martim Neto,Diogo Machado,Joao·Neto,Paulo Bernardo,Nuno Miguel Madeira Fernandes Felix,Pedro Miguel Costa Santos,
Branitelji: Branimir Kalaica,Pedro Alvaro,Tomas·Araujo,Rafael·Rodrigues,Filipe·Cruz,Fábio Pereira Baptista,Sandro Cruz,Miguel Nobrega,Antonio·Silva,Joao·Tome,
Golmani: Mile Svilar,Fabio Duarte,Leobrian·Kokubo,CJ·Dos Santos,Samuel Soares,Andre Nogueira Gomes

Miguel Nobrega, 14 utakmice, 1 Asistencije

(SL Benfica B lista najboljih strijelaca / asistencija ažurira se uživo tijekom svake utakmice)

Možete kliknuti bilo kojeg igrača iz popisa na stranici momčadi i vidjeti njegove osobne podatke kao što su nacionalnost, datum rođenja, visina, željena noga, položaj, vrijednost igrača, povijest transfera itd. Postoje i statistike za svakog igrača u svim natjecanjima sa svim ukupno odigranim i započetim mečevima, odigranim minutama, brojem postignutih golova, brojem kartona i još mnogo toga. Nogometni rezultati AiScore dostupni su kao iPhone i iPad aplikacija, Android aplikacija na Google Playu i Windows telefonu. Možete nas pronaći u svim trgovinama na različitim jezicima u potrazi za "AiScore". Instalirajte aplikaciju AiScore i pratite sve utakmice (SL Benfica B) uživo na vašem mobitelu!