*Portuguese Primera Liga Distribucija cilj 34 Utakmice
Estádio Municipal de Braga
30286
Braga,Portugal
Na Sporting Braga

Sporting Braga live score, raspored, rezultati utakmica i najnovija tablica. Sporting Braga prethodna utakmica bila je protiv - u Portuguese Primera Liga dana 2024/05/18 UTC, utakmica je završila rezultatom 0:1. Sporting Braga će igrati svoju sljedeću utakmicu - protiv - u Portuguese Primera Liga. Kada utakmica počne, moći ćete pratiti - vs - live score, H2H, tablice, minutu po minutu ažurirane rezultate uživo i statistiku utakmice.

Sporting Braga Zadnji Sastav Utakmice
Sporting Braga formacija zadnje utakmice: 4-2-3-1
Napadači: Simon Banza,Ricardo Horta,Alvaro Djalo,Abel Ruíz,Bruma,Lucas Piazón,Kauan Kelvin,yan said,Jose Dinis Pinto·Magalhaes Rodrigues,
Vezni igrači: Rodrigo Zalazar Martínez,R. Fernandes,Vitor Carvalho,C. Ndour,Rony Lopes,Pizzi,João Moutinho,D. Soumaré,Kauan Kelvin·Magalhaes da Silva,Joao·Vasconcelos Faria Goncalves,Diego Henrique·Oliveira Rodrigue,
Obrambeni igrači: Victor Gómez,Sikou Niakate,S. Saatçı,J.Mendes,Cristian Borja,Adrián Marín,Paulo Oliveira,Nuno Namora,José Fonte,nuno matos,Jose Pedro Barros Goncalves,rodrigo beirao,Francisco Edgar·Chissumba Rodrigues,Miguel·Vilela,Tomas·Marques,Nuno Miguel·Ferreira Matos,

J.Mendes, 28 utakmice, 2 asistencija

(Sporting Braga lista najboljih strijelaca/asistenata se ažurira uživo tijekom svake utakmice)

Možete kliknuti na bilo kojeg igrača s popisa na stranici momčadi i vidjeti njegove osobne informacije poput nacionalnosti, datuma rođenja, visine, preferiranog stopala, pozicije, vrijednosti igrača, povijesti transfera itd. Također postoje statistike za svakog igrača u svim natjecanjima s ukupnim odigranim i započetim utakmicama, odigranim minutama, brojem postignutih golova, brojem kartona i mnogo više. AiScore football live score je dostupan kao aplikacija za iPhone i iPad, Android aplikacija na Google Playu i aplikacija za Windows telefon. Možete nas pronaći u svim trgovinama na različitim jezicima pretražujući "AiScore". Instalirajte AiScore aplikaciju i pratite sve Sporting Braga utakmice uživo na svom mobilnom uređaju!