*Gibraltar Premier Division Distribucija cilj 1 Utakmice
36
23
13
Na St Joseph's FC

St Joseph's FC raspored, raspored, rezultati utakmica i najnoviji poredak. St Joseph's FC prethodna je utakmica bila protiv Lincoln Red Imps FC u Gibraltar Premier Division dana 2022/10/02 UTC, meč je završio rezultatom 1:4. St Joseph's FC igra sljedeći meč 2022/10/09 UTC protiv Lincoln Red Imps FC za Gibraltar Premier Division. Kad utakmica započne, moći ćete pratiti rezultate St Joseph's FC vs Lincoln Red Imps FC uživo, tablice, rezultate uživo ažurirane iz minute u minutu i statistike utakmica.

St Joseph's FC Postava zadnjeg meča
St Joseph's FC Formacije zadnjeg podudaranja: 4-3-3
Napadači: Kelvin Morgan,Ishmail Kofi·Antwi,Salvador Manuel Alegre Delgado,Abdillahie·Mussa,Pedro Lorenzo·Fernandez Muñoz,
Midfilderi: Juan Manuel·Gonzalez Perez,Cristian Pecci Macias,Ezequiel·Rojas Piner,Pedro Jesus·Fernandez Martinez,Evan·Green,Sykes Garro,Carlos·Carrasco,Jose Luis Reyes Verdejo,Alain Pons,Toni·Conejo,Kevagn·Robba,Andrew·Hernandez,
Branitelji: Mauri,Jaime Serra,Federico Martin·Villar,Daniel·Guerrero,Ryan Casciaro,Francisco Jose·Cano Hernandez,Aymen Mouelhi,Max·Cottrell,Julian Valarino,Bauti,Erin Barnett,

-
(St Joseph's FC lista najboljih strijelaca / asistencija ažurira se uživo tijekom svake utakmice)

Možete kliknuti bilo kojeg igrača iz popisa na stranici momčadi i vidjeti njegove osobne podatke kao što su nacionalnost, datum rođenja, visina, željena noga, položaj, vrijednost igrača, povijest transfera itd. Postoje i statistike za svakog igrača u svim natjecanjima sa svim ukupno odigranim i započetim mečevima, odigranim minutama, brojem postignutih golova, brojem kartona i još mnogo toga. Nogometni rezultati AiScore dostupni su kao iPhone i iPad aplikacija, Android aplikacija na Google Playu i Windows telefonu. Možete nas pronaći u svim trgovinama na različitim jezicima u potrazi za "AiScore". Instalirajte aplikaciju AiScore i pratite sve utakmice (St Joseph's FC) uživo na vašem mobitelu!