Stade Francis-Le-Blé
15097
Brest,France
Na Stade Brestois

Stade Brestois raspored, raspored, rezultati utakmica i najnoviji poredak. Stade Brestois prethodna je utakmica bila protiv Lens u French Ligue 1 dana 2022/05/21 UTC, meč je završio rezultatom 2:4. Stade Brestois igra sljedeći meč 2022/08/07 UTC protiv Lens za French Ligue 1. Kad utakmica započne, moći ćete pratiti rezultate Lens vs Stade Brestois uživo, tablice, rezultate uživo ažurirane iz minute u minutu i statistike utakmica.

Stade Brestois Postava zadnjeg meča
Stade Brestois Formacije zadnjeg podudaranja: -
Napadači: Franck Honorat,Steve Mounié,Irvin Cardona,Youcef Belaïli,Rafiki Said Ahamada,Axel Camblan,Jérémy Le Douaron,
Midfilderi: Haris Belkebla,Romain Del Castillo,Hugo Magnetti,Hianga'a M'Bock,Paul Lasne,Romain Philippoteaux,Yanis Lhéry,
Branitelji: Brendan Chardonnet,Jean-Kevin Duverne,Christophe Herelle,Lilian Brassier,Jere Uronen,Denys Bain,Julien Faussurier,N. Sow,

-
(Stade Brestois lista najboljih strijelaca / asistencija ažurira se uživo tijekom svake utakmice)

Možete kliknuti bilo kojeg igrača iz popisa na stranici momčadi i vidjeti njegove osobne podatke kao što su nacionalnost, datum rođenja, visina, željena noga, položaj, vrijednost igrača, povijest transfera itd. Postoje i statistike za svakog igrača u svim natjecanjima sa svim ukupno odigranim i započetim mečevima, odigranim minutama, brojem postignutih golova, brojem kartona i još mnogo toga. Nogometni rezultati AiScore dostupni su kao iPhone i iPad aplikacija, Android aplikacija na Google Playu i Windows telefonu. Možete nas pronaći u svim trgovinama na različitim jezicima u potrazi za "AiScore". Instalirajte aplikaciju AiScore i pratite sve utakmice (Stade Brestois) uživo na vašem mobitelu!