Stadio Olimpico Grande Torino
27958
Torino,Italy
Na Torino

Torino live score, raspored, rezultati utakmica i najnovija tablica. Torino prethodna utakmica bila je protiv Atalanta u Italian Serie A dana 2024/05/26 UTC, utakmica je završila rezultatom 3:0.

Torino će igrati svoju sljedeću utakmicu 2024/08/11 UTC protiv Cosenza Calcio 1914 u Italian Serie A. Kada utakmica počne, moći ćete pratiti Torino vs Cosenza Calcio 1914 live score, H2H, tablice, minutu po minutu ažurirane rezultate uživo i statistiku utakmice.

Torino Zadnji Sastav Utakmice
Torino formacija zadnje utakmice: -
Napadači: Duván Zapata,Antonio Sanabria,Pietro Pellegri,Nemanja Radonjić,Yann Karamoh,D.Seck,Krisztofer Horvath,pietro pellegri,Nicola Rauti,Luigi Caccavo,alieu njie,Zannetos Savva,
Vezni igrači: Samuele Ricci,Ivan Ilić,Nikola Vlašić,Adrien Tameze,Valentino Lazaro,Karol Linetty,Emirhan·İlkhan,Gvidas Gineitis,aaron ciammaglichella,Jonathan·Silva Pertinhes,Brian Bayeye,Giorgio·Savini,
Obrambeni igrači: Perr Schuurs,Raoul Bellanova,Saúl Coco,Mergim Vojvoda,Saba Sazonov,Brandon·Soppy,Adam Masina,alessandro dellavalle,Ali Dembélé,Come·Bianay Balcot,Ange N'Guessan,
Vratari: Vanja Milinković-Savić,Alberto Paleari,Pietro Passador,Mihai Popa,Simone·Servelli,matteo brezzo

Torino Lista Ozlijeđenih Igrača
Nikola Vlašić, Muscle Injury, -

Možete kliknuti na bilo kojeg igrača s popisa na stranici momčadi i vidjeti njegove osobne informacije poput nacionalnosti, datuma rođenja, visine, preferiranog stopala, pozicije, vrijednosti igrača, povijesti transfera itd. Također postoje statistike za svakog igrača u svim natjecanjima s ukupnim odigranim i započetim utakmicama, odigranim minutama, brojem postignutih golova, brojem kartona i mnogo više. AiScore football live score je dostupan kao aplikacija za iPhone i iPad, Android aplikacija na Google Playu i aplikacija za Windows telefon. Možete nas pronaći u svim trgovinama na različitim jezicima pretražujući "AiScore". Instalirajte AiScore aplikaciju i pratite sve Torino utakmice uživo na svom mobilnom uređaju!