*Italian Serie A Distribucija cilj 17 Utakmice
Dacia Arena
25132
Udine,Italy
Na Udinese

Udinese raspored, raspored, rezultati utakmica i najnoviji poredak. Udinese prethodna je utakmica bila protiv Torino u Italian Serie A dana 2022/01/22 UTC, meč je završio rezultatom 0:0. Udinese igra sljedeći meč 2022/02/06 UTC protiv Torino za Italian Serie A. Kad utakmica započne, moći ćete pratiti rezultate Udinese vs Torino uživo, tablice, rezultate uživo ažurirane iz minute u minutu i statistike utakmica.

Udinese Postava zadnjeg meča
Udinese Formacije zadnjeg podudaranja: 3-5-2
Napadači: Gerard Deulofeu,Ignacio Pussetto,Ilija Nestorovski,Felipe Vizeu,Isaac Success,Petar Mićin,Simone Ianesi,Beto,
Midfilderi: Roberto Pereyra,Walace Souza Silva,Tolgay Arslan,Jean-Victor Makengo,Mato Jajalo,Jan Kubala,Riccardo Pinzi,Mattia Damiani,Riccardo Castagnaviz,Riccardo·Pinzi,Mattia·Damiani,Riccardo·Castagnaviz,Lazar Samardzic,Jacopo Fedrizzi,
Branitelji: Nahuel Molina,Filip Benković,Bram Nuytinck,Rodrigo Becão,Pablo Marí,Nehuén Pérez,Jens Stryger Larsen,Marvin Zeegelaar,Sebastien De Maio,Nicolò Cocetta,Lorenzo Codutti,Brandon Soppy,Ricky Maset,Iyenoma Udogie,Nicolo·Cocetta,Lorenzo·Codutti,
Golmani: Marco Silvestri,Daniele Padelli,Antonio Santurro,Edoardo Piana,matteo carnelos

Ignacio Pussetto, 18 utakmice, 1 Asistencije

(Udinese lista najboljih strijelaca / asistencija ažurira se uživo tijekom svake utakmice)

Možete kliknuti bilo kojeg igrača iz popisa na stranici momčadi i vidjeti njegove osobne podatke kao što su nacionalnost, datum rođenja, visina, željena noga, položaj, vrijednost igrača, povijest transfera itd. Postoje i statistike za svakog igrača u svim natjecanjima sa svim ukupno odigranim i započetim mečevima, odigranim minutama, brojem postignutih golova, brojem kartona i još mnogo toga. Nogometni rezultati AiScore dostupni su kao iPhone i iPad aplikacija, Android aplikacija na Google Playu i Windows telefonu. Možete nas pronaći u svim trgovinama na različitim jezicima u potrazi za "AiScore". Instalirajte aplikaciju AiScore i pratite sve utakmice (Udinese) uživo na vašem mobitelu!