*Italian Serie A Distribucija cilj 13 Utakmice
Stadio Pier Luigi Penzo
7389
Venice,Italy
Na Venezia

Venezia raspored, raspored, rezultati utakmica i najnoviji poredak. Venezia prethodna je utakmica bila protiv Atalanta u Italian Serie A dana 2021/11/27 UTC, meč je završio rezultatom 0:2. Venezia igra sljedeći meč 2021/11/30 UTC protiv Atalanta za Italian Serie A. Kad utakmica započne, moći ćete pratiti rezultate Atalanta vs Venezia uživo, tablice, rezultate uživo ažurirane iz minute u minutu i statistike utakmica.

Venezia Postava zadnjeg meča
Venezia Formacije zadnjeg podudaranja: 4-3-2-1
Napadači: Thomas Henry,Mattia Aramu,David Okereke,Francesco Forte,Dennis Johnsen,Riccardo Bocalon,Gianmarco Zigoni,Bjarki Steinn Bjarkason,
Midfilderi: Gianluca Busio,Arnór Sigurðsson,Sofian Kiyine,Luca Fiordilino,Daan Heymans,Dor Peretz,Domen Črnigoj,Jacopo Dezi,Antonio Junior Vacca,Lauri Ala-Myllymäki,David Schnegg,Jack·de Vries,Samuel Marchesan,Tanner Tessmann,
Branitelji: Ethan Ampadu,Mattia Caldara,Ridgeciano Haps,Pietro Ceccaroni,Pasquale Mazzocchi,Michael Svoboda,Tyronne Ebuehi,Marco Modolo,Cristian Molinaro,
Golmani: Sergio Romero,Luca Lezzerini,Niki Mäenpää,Bruno Bertinato,Filippo Neri,Roman Lazar

David Okereke, 13 utakmice, 0 Asistencije

(Venezia lista najboljih strijelaca / asistencija ažurira se uživo tijekom svake utakmice)

Možete kliknuti bilo kojeg igrača iz popisa na stranici momčadi i vidjeti njegove osobne podatke kao što su nacionalnost, datum rođenja, visina, željena noga, položaj, vrijednost igrača, povijest transfera itd. Postoje i statistike za svakog igrača u svim natjecanjima sa svim ukupno odigranim i započetim mečevima, odigranim minutama, brojem postignutih golova, brojem kartona i još mnogo toga. Nogometni rezultati AiScore dostupni su kao iPhone i iPad aplikacija, Android aplikacija na Google Playu i Windows telefonu. Možete nas pronaći u svim trgovinama na različitim jezicima u potrazi za "AiScore". Instalirajte aplikaciju AiScore i pratite sve utakmice (Venezia) uživo na vašem mobitelu!