*Italian Serie A Distribucija cilj 17 Utakmice
Marc'Antonio Bentegodi
39211
Verona,Italy
Na Verona

Verona raspored, raspored, rezultati utakmica i najnoviji poredak. Verona prethodna je utakmica bila protiv Juventus u Italian Serie A dana 2022/01/21 UTC, meč je završio rezultatom 2:1. Verona igra sljedeći meč 2022/02/06 UTC protiv Juventus za Italian Serie A. Kad utakmica započne, moći ćete pratiti rezultate Juventus vs Verona uživo, tablice, rezultate uživo ažurirane iz minute u minutu i statistike utakmica.

Verona Postava zadnjeg meča
Verona Formacije zadnjeg podudaranja: 3-4-2-1
Napadači: Giovanni Simeone,Gianluca Caprari,Kevin Lasagna,Nikola Kalinić,Antonino Ragusa,Mattia Florio,Mattia·Florio,Davide Bragantini,Matteo Cancellieri,
Midfilderi: Antonín Barák,Adrien Tameze,Darko Lazović,Martin Hongla,Kevin Ruegg,Daniel Bessa,Ivan Ilić,C. Pierobon,Miguel Veloso,Christian·Pierobon,Mattia Turra,Filippo Terracciano,
Branitelji: Davide Faraoni,Giangiacomo Magnani,Koray Günter,Paweł Dawidowicz,Boško Šutalo,Federico Ceccherini,Fabio Depaoli,Yıldırım Mert Çetin,Nicolò Casale,Gianluca Frabotta,Diego Coppola,
Golmani: Lorenzo Montipò,Ivor Pandur,Alessandro Berardi,Mattia Chiesa,K. Kivila,Kaur Kivila,Giacomo Toniolo

Nikola Kalinić, 16 utakmice, 1 Asistencije

(Verona lista najboljih strijelaca / asistencija ažurira se uživo tijekom svake utakmice)

Možete kliknuti bilo kojeg igrača iz popisa na stranici momčadi i vidjeti njegove osobne podatke kao što su nacionalnost, datum rođenja, visina, željena noga, položaj, vrijednost igrača, povijest transfera itd. Postoje i statistike za svakog igrača u svim natjecanjima sa svim ukupno odigranim i započetim mečevima, odigranim minutama, brojem postignutih golova, brojem kartona i još mnogo toga. Nogometni rezultati AiScore dostupni su kao iPhone i iPad aplikacija, Android aplikacija na Google Playu i Windows telefonu. Možete nas pronaći u svim trgovinama na različitim jezicima u potrazi za "AiScore". Instalirajte aplikaciju AiScore i pratite sve utakmice (Verona) uživo na vašem mobitelu!