*Bundesliga Distribucija cilj 15 Utakmice
Mercedes-Benz Arena
60449
Stuttgart,Germany
Na VfB Stuttgart

VfB Stuttgart raspored, raspored, rezultati utakmica i najnoviji poredak. VfB Stuttgart prethodna je utakmica bila protiv FSV Mainz 05 u International Club Friendly dana 2022/11/19 UTC, meč je završio rezultatom 2:4. VfB Stuttgart igra sljedeći meč 2023/01/21 UTC protiv FSV Mainz 05 za International Club Friendly. Kad utakmica započne, moći ćete pratiti rezultate VfB Stuttgart vs FSV Mainz 05 uživo, tablice, rezultate uživo ažurirane iz minute u minutu i statistike utakmica.

VfB Stuttgart Postava zadnjeg meča
VfB Stuttgart Formacije zadnjeg podudaranja: 3-4-2-1
Napadači: Silas Wamangituka,Sehrou Guirassy,Luca Pfeiffer,Juan José Perea,Lilian Egloff,Thomas Kastanaras,Wahid Faghir,Tiago·Tomas,Alou Kuol,
Midfilderi: Wataru Endo,Hiroki Ito,Chris Führich,Darko Churlinov,Tanguy Coulibaly,Nikolas Nartey,Philipp Klement,Enzo Millot,Clinton Mola,Naouirou Ahamada,Mateo Klimowicz,Laurin·Ulrich,
Branitelji: Borna Sosa,Konstantinos Mavropanos,Dan-Axel Zagadou,Waldemar Anton,Atakan Karazor,Josha Vagnoman,Pascal Stenzel,Maxime Awoudja,Antonis Aidonis,M. Hoppe,

Naouirou Ahamada, 15 utakmice, 0 Asistencije

(VfB Stuttgart lista najboljih strijelaca / asistencija ažurira se uživo tijekom svake utakmice)

Možete kliknuti bilo kojeg igrača iz popisa na stranici momčadi i vidjeti njegove osobne podatke kao što su nacionalnost, datum rođenja, visina, željena noga, položaj, vrijednost igrača, povijest transfera itd. Postoje i statistike za svakog igrača u svim natjecanjima sa svim ukupno odigranim i započetim mečevima, odigranim minutama, brojem postignutih golova, brojem kartona i još mnogo toga. Nogometni rezultati AiScore dostupni su kao iPhone i iPad aplikacija, Android aplikacija na Google Playu i Windows telefonu. Možete nas pronaći u svim trgovinama na različitim jezicima u potrazi za "AiScore". Instalirajte aplikaciju AiScore i pratite sve utakmice (VfB Stuttgart) uživo na vašem mobitelu!