KOL 2022
Vietnam Statistike
26
Na Vietnam

Vietnam raspored, raspored, rezultati utakmica i najnoviji poredak. Vietnam prethodna je utakmica bila protiv - u International Friendly dana 2022/06/01 UTC, meč je završio rezultatom 2:0. Vietnam igra sljedeći meč - protiv - za International Friendly. Kad utakmica započne, moći ćete pratiti rezultate - vs - uživo, tablice, rezultate uživo ažurirane iz minute u minutu i statistike utakmica.

Vietnam Postava zadnjeg meča
Vietnam Formacije zadnjeg podudaranja: -
Napadači: Cong Phuong Nguyen,Van Toan Nguyen,Tien Linh Nguyen,Tuan Hai Pham,Hồ Thanh Minh,Van Dai Ngan,
Midfilderi: Xuan Truong Luong,Phan Văn Đức,Nguyễn Phong Hồng Duy,Hung Dung Do,Tran Phi Son,To Van Vu,Quang Hai Nguyen,Minh Vuong Tran,Hoang Duc Nguyen,
Branitelji: Tien Dung Bui,Thanh Chung Nguyen,Hồ Tấn Tài,Nguyễn Thanh Bình,Van Xuan Le,Phạm Xuân Mạnh,Vu Van Thanh,Dinh Trong Tran,

-
(Vietnam lista najboljih strijelaca / asistencija ažurira se uživo tijekom svake utakmice)

Možete kliknuti bilo kojeg igrača iz popisa na stranici momčadi i vidjeti njegove osobne podatke kao što su nacionalnost, datum rođenja, visina, željena noga, položaj, vrijednost igrača, povijest transfera itd. Postoje i statistike za svakog igrača u svim natjecanjima sa svim ukupno odigranim i započetim mečevima, odigranim minutama, brojem postignutih golova, brojem kartona i još mnogo toga. Nogometni rezultati AiScore dostupni su kao iPhone i iPad aplikacija, Android aplikacija na Google Playu i Windows telefonu. Možete nas pronaći u svim trgovinama na različitim jezicima u potrazi za "AiScore". Instalirajte aplikaciju AiScore i pratite sve utakmice (Vietnam) uživo na vašem mobitelu!