*Vietnam National Champion League Distribucija cilj 13 Utakmice
7
31
Mỹ Đình National Stadium
Na Viettel

Viettel raspored, raspored, rezultati utakmica i najnoviji poredak. Viettel prethodna je utakmica bila protiv - u AFC Champions League dana 2021/07/11 UTC, meč je završio rezultatom 1:0. Viettel igra sljedeći meč - protiv - za AFC Champions League. Kad utakmica započne, moći ćete pratiti rezultate - vs - uživo, tablice, rezultate uživo ažurirane iz minute u minutu i statistike utakmica.

Viettel Postava zadnjeg meča
Viettel Formacije zadnjeg podudaranja: 4-2-3-1
Napadači: Caique,Jahongir·Abdumuminov,Caique Lemes,Viet Phong Nguyen,Duc Chien Nguyen,Bruno Cunha Cantanhede,Van Hao Duong,Manh Dung Nham,Danh Trung Tran,Pedro Paulo,Viet Phong·Nguyen,Manh Dung·Nham,
Midfilderi: Bruno·Matos,Trong Dai Nguyen,Hoang Duc Nguyen,Quang Khai Bui,Hoang Duc Nguyen,Huu Thang·Nguyen,Minh Tuan Vu,Trong Hoang Nguyen,Ngoc Son Tran,Khac Ngoc Ho,Duy Thuong Bui,Van Hao·Duong,Duc Chien·Nguyen,Trong Dai·Nguyen,Hoang Minh·Nduc,
Branitelji: Luizão,Ngoc Hai Que,Tien Dung Bui,Van Thiet Truong,Tien Anh Truong,Van Thiet Truong,Nguyen Thanh·Binh,Hoang Hung·Cao Tran,

Van Thiet Truong, 10 utakmice, 0 Asistencije

(Viettel lista najboljih strijelaca / asistencija ažurira se uživo tijekom svake utakmice)

Možete kliknuti bilo kojeg igrača iz popisa na stranici momčadi i vidjeti njegove osobne podatke kao što su nacionalnost, datum rođenja, visina, željena noga, položaj, vrijednost igrača, povijest transfera itd. Postoje i statistike za svakog igrača u svim natjecanjima sa svim ukupno odigranim i započetim mečevima, odigranim minutama, brojem postignutih golova, brojem kartona i još mnogo toga. Nogometni rezultati AiScore dostupni su kao iPhone i iPad aplikacija, Android aplikacija na Google Playu i Windows telefonu. Možete nas pronaći u svim trgovinama na različitim jezicima u potrazi za "AiScore". Instalirajte aplikaciju AiScore i pratite sve utakmice (Viettel) uživo na vašem mobitelu!