*Uruguay Primera Division Distribucija cilj 21 Utakmice
Estadio Obdulio Varela
8000
Montevideo,Uruguay
Na Villa Espanola

Villa Espanola raspored, raspored, rezultati utakmica i najnoviji poredak. Villa Espanola prethodna je utakmica bila protiv Rentistas u Uruguay Primera Division dana 2021/10/17 UTC, meč je završio rezultatom 2:2. Villa Espanola igra sljedeći meč 2021/10/20 UTC protiv Rentistas za Uruguay Primera Division. Kad utakmica započne, moći ćete pratiti rezultate Rentistas vs Villa Espanola uživo, tablice, rezultate uživo ažurirane iz minute u minutu i statistike utakmica.

Villa Espanola Postava zadnjeg meča
Villa Espanola Formacije zadnjeg podudaranja: 4-1-4-1
Napadači: Yhojan Diaz,Miguel·Puglia,N·Nunez,Facundo Javier·Godoy Ifran,Facundo Exequiel·Tancredi Rodriguez,Cristhian Andres·Tizon Correa,William Floricio·Machado Caetano,Pablo Martin·Silva Silva,Santiago·Ramirez,
Midfilderi: Emiliano Ghan,Denis Olivera,Robert Flores,Mathías Riquero,Federico Puente,Lucas Nahuel·Gonzalez Esteva,Santiago Tabare·Lopez Bruzzese,Leandro·Silva,Ivo Ezequiel·Allende Mateos,Damian·Costa,Jonathan Damian·Rios Nunez,Gabriel·Albin,
Branitelji: Jonathan González,Martin Amuz,Gustavo Aprile,Mauro Fernández,Nicolas·Di Giano,Eduardo Gabriel·Acevedo Burguez,Emiliano Albín,Daniel Gonzalo·Perez Ribeiro,Carlos Daniel·Santucho Gradiol,Garcia, Alan,Santiago Daniel·Merlo Rosadilla,

cristhian tizon, 17 utakmice, 0 Asistencije

(Villa Espanola lista najboljih strijelaca / asistencija ažurira se uživo tijekom svake utakmice)

Možete kliknuti bilo kojeg igrača iz popisa na stranici momčadi i vidjeti njegove osobne podatke kao što su nacionalnost, datum rođenja, visina, željena noga, položaj, vrijednost igrača, povijest transfera itd. Postoje i statistike za svakog igrača u svim natjecanjima sa svim ukupno odigranim i započetim mečevima, odigranim minutama, brojem postignutih golova, brojem kartona i još mnogo toga. Nogometni rezultati AiScore dostupni su kao iPhone i iPad aplikacija, Android aplikacija na Google Playu i Windows telefonu. Možete nas pronaći u svim trgovinama na različitim jezicima u potrazi za "AiScore". Instalirajte aplikaciju AiScore i pratite sve utakmice (Villa Espanola) uživo na vašem mobitelu!