*Bundesliga Distribucija cilj 15 Utakmice
Weser-Stadion
42100
Bremen,Germany
Na Werder Bremen

Werder Bremen raspored, raspored, rezultati utakmica i najnoviji poredak. Werder Bremen prethodna je utakmica bila protiv FC Koln u International Club Friendly dana 2022/11/15 UTC, meč je završio rezultatom 1:3. Werder Bremen igra sljedeći meč 2023/01/21 UTC protiv FC Koln za International Club Friendly. Kad utakmica započne, moći ćete pratiti rezultate FC Koln vs Werder Bremen uživo, tablice, rezultate uživo ažurirane iz minute u minutu i statistike utakmica.

Werder Bremen Postava zadnjeg meča
Werder Bremen Formacije zadnjeg podudaranja: 3-1-4-2
Napadači: Niclas Füllkrug,Marvin Ducksch,Nick Woltemade,Benjamin Goller,Eren Dinkci,
Midfilderi: Romano Schmid,Leonardo Bittencourt,Jens Stage,Ilia Gruev,Oliver Burke,Jean-Manuel Mbom,Niklas Schmidt,Nicolai Rapp,Abdenego·N'Lola Nankishi,Dikeni·Salifou,
Branitelji: Marco Friedl,Amos Pieper,Miloš Veljković,Niklas Stark,Mitchell Weiser,Lee Buchanan,Felix Agu,Anthony Jung,Christian Groß,F.Cristian Chiarodia,
Golmani: Jiří Pavlenka,Michael Zetterer,Eduardo Dos Santos Haesler,Mio Backhaus,Louis·Lord

Michael Zetterer, 15 utakmice, 0 Asistencije

(Werder Bremen lista najboljih strijelaca / asistencija ažurira se uživo tijekom svake utakmice)

Možete kliknuti bilo kojeg igrača iz popisa na stranici momčadi i vidjeti njegove osobne podatke kao što su nacionalnost, datum rođenja, visina, željena noga, položaj, vrijednost igrača, povijest transfera itd. Postoje i statistike za svakog igrača u svim natjecanjima sa svim ukupno odigranim i započetim mečevima, odigranim minutama, brojem postignutih golova, brojem kartona i još mnogo toga. Nogometni rezultati AiScore dostupni su kao iPhone i iPad aplikacija, Android aplikacija na Google Playu i Windows telefonu. Možete nas pronaći u svim trgovinama na različitim jezicima u potrazi za "AiScore". Instalirajte aplikaciju AiScore i pratite sve utakmice (Werder Bremen) uživo na vašem mobitelu!