Urawa Red Diamonds
Japan
26-27 PREM STATS
Dalyvių
30
Užsienio žaidėjai
4
Vidutinis amžius
26.3
Bendra rinkos vertė
€ 15.8M
Urawa Red Diamonds Rungtynės 26-27
Ankstesnis
Oct 2026
Kitas
07 Oct 17:00
Japanese Emperor's Cup Urawa Red Diamonds RB Omiya Ardija
10 Oct 14:00
Japanese J1 League FC Tokyo Urawa Red Diamonds
14 Oct 17:30
J.League Yamazaki Biscuit Levain Cup Yokohama FC Urawa Red Diamonds
17 Oct 15:00
Japanese J1 League Mito Hollyhock Urawa Red Diamonds
21 Oct 18:30
Japanese J1 League Urawa Red Diamonds JEF United Ichihara Chiba
25 Oct 14:00
Japanese J1 League Urawa Red Diamonds V-Varen Nagasaki
28 Oct 18:00
J.League Yamazaki Biscuit Levain Cup Nagoya Grampus Urawa Red Diamonds
31 Oct 15:00
Japanese J1 League Kashiwa Reysol Urawa Red Diamonds
Urawa Red Diamonds Statistika 26-27
 
Pasirodymai
Įvarčiai
Vidurkio kulka
Disciplina
Turėjimas%
Taškų eina%
Japanese J1 League
10
17
16
15
1
53.7
0.0
Japanese Emperor's Cup
2
6
0
2
0
58.5
0
Iš viso / Vidutinis :
17
9.5
4.0
4.8 0.3
56.0
0.0
Paskutinis žaidimas seriją
Mito Hollyhock 0 : 1 Urawa Red Diamonds 17 Oct 15:00
Formavimas: 4-3-3
Japanese J1 League Turnyrinė lentelė 26-27
Japanese J1 League
# Komandos  
P
W
D
L
Įvarčiai
PTS
10
4
4
2
21
16
10
4
4
2
13
16
10
5
0
5
17
15
10
4
2
4
10
14
10
4
1
5
12
13
Urawa Red Diamonds Pagrindiniai žaidėjai 26-27
Japanese J1 League
Įvarčiai
Perdavimai
#
Žaidėjai
Rungtynės
Įvarčiai(PK)
Tikslas platinimas
pelnyta
17
1
5
3
1
2
5
nusileista
21
1
3
3
5
5
4
00‘ 15‘ 30‘ 45‘ 60‘ 75‘ 90‘
*Japanese J1 League Tikslas platinimas 10 Rungtynės
Komandos informacija
Buvo įkurta
1992
Dalyvių
30
4
Užsienio žaidėjai
3
Šalies žaidėjai
Stadionas
Stadionas
Saitama Stadium 2002
Pajėgumas
63700
Miestas
Saitama,Japan
Apie Urawa Red Diamonds

Urawa Red Diamonds live score, tvarkaraštis, rungtynių rezultatai ir naujausias turnyrinės lentelės. Urawa Red Diamonds prieš tai žaidė prieš Mito Hollyhock Japanese J1 League dieną 2026/10/17 UTC, rungtynės baigėsi rezultatu 0:1.

Urawa Red Diamonds kitą rungtynes žais prieš JEF United Ichihara Chiba Japanese J1 League dieną 2026/10/21 UTC. Kai prasidės rungtynės, galėsite sekti Urawa Red Diamonds vs JEF United Ichihara Chiba live score, H2H, turnyrinę lentelę, kas minutę atnaujinamus tiesioginius rezultatus ir rungtynių statistiką.

Urawa Red Diamonds Paskutinio susitikimo sudėtis
Urawa Red Diamonds paskutinio susitikimo formavimai: 4-3-3
Puolėjai: Takuro Kaneko,Hiiro Komori,Ado Onaiwu,Harumi Minamino,Renji Hidano,Jumpei Hayakawa,
Vidurio gynėjai: Samuel Gustafson,Ryoma Watanabe,Matheus Sávio,Tatsuki Seko,Kaito Yasui,Yoichi Naganuma,Shuta Sasa,Kota Mizunuma,Hayate Ueki ,Yota Horiuchi,Takeshi Wada,
Gynėjai: Danilo,Yuta Miyamoto,Kotaro Hayashi,Miki Yamane,Kenta Nemoto,Eiichi Katayama,Kota Kudo,Luka Didulica,Yoshitaka Tanaka,Atsushi Inagaki,
Vartininkai: Koki Fukui,Shusaku Nishikawa,Yoshiaki Arai

Urawa Red Diamonds Geriausi įžibėjimai 26-27
Matheus Sávio, 9 rungtynės, 4 įvarčiai
Harumi Minamino, 9 rungtynės, 4 įvarčiai
Takuro Kaneko, 9 rungtynės, 1 įvarčiai
Ryoma Watanabe, 9 rungtynės, 1 įvarčiai
Hiiro Komori, 10 rungtynės, 1 įvarčiai
Ado Onaiwu, 10 rungtynės, 1 įvarčiai
Shuta Sasa, 8 rungtynės, 1 įvarčiai
Kotaro Hayashi, 9 rungtynės, 1 įvarčiai
Kenta Nemoto, 9 rungtynės, 1 įvarčiai
Tatsuki Seko, 8 rungtynės, 0 įvarčiai

Urawa Red Diamonds Geriausi rezultatyvūs perdavimai 26-27
Takuro Kaneko, 9 rungtynės, 6 perdavimai
Ryoma Watanabe, 9 rungtynės, 3 perdavimai
Hayate Ueki , 10 rungtynės, 1 perdavimai
Tatsuki Seko, 8 rungtynės, 1 perdavimai
Hiiro Komori, 10 rungtynės, 0 perdavimai
Ado Onaiwu, 10 rungtynės, 0 perdavimai
Kaito Yasui, 10 rungtynės, 0 perdavimai
Yoichi Naganuma, 10 rungtynės, 0 perdavimai
Yuta Miyamoto, 10 rungtynės, 0 perdavimai
Koki Fukui, 10 rungtynės, 0 perdavimai

(Urawa Red Diamonds geriausi įžibėjimai/perdavimai sąrašas gyvai atnaujinamas kiekvieną rungtynių metų)

Galite paspausti ant bet kurio žaidėjo iš komandos sąrašo ir pamatyti jo asmeninę informaciją, tokia kaip tautybė, gimimo data, ūgis, pageidaujama koja, pozicija, žaidėjo vertė, perėjimo istorija ir kt. Taip pat yra statistika kiekvienam žaidėjui visose varžybose su visais žaisti ir pradėti varžybas, žaidimo minutės, įvarčių skaičius, gautų kortų skaičius ir dar daugiau. AiScore football live score yra prieinamas kaip iPhone ir iPad programėlė, Android programėlė Google Play ir „Windows“ telefono programėlė. Mus galite rasti visuose parduotuvėse skirtingomis kalbomis ieškodami „AiScore“. Įdiekite AiScore programėlę ir stebėkite visus Urawa Red Diamonds rungtynes tiesiogiai savo mobiliajame telefone!

Show more