Veles Moscow
Russia
26-27 PREM STATS
Spēlētāju skaits
25
Ārzemju spēlētāji
-
Vidējais vecums
24.9
Kopējā tirgus vērtība
€ 5.075M
Veles Moscow Mači 26-27
Iepriekšējā
Sep 2026
Nākamais
05 Sep 21:00
Russian First League FC Ufa Veles Moscow
09 Sep 22:00
Russian Cup FC Murom Veles Moscow
15 Sep 00:30
Russian First League Veles Moscow FC Sochi
18 Sep 00:00
Russian First League Torpedo Moscow Veles Moscow
Veles Moscow Statistika 26-27
 
Parādīšanās
Gūtie punkti
Parametram šāviens
Disciplīna
Valdījums%
Skaits caurlaides%
Russian First League
12
16
0
26
1
49.3
0
Russian Cup
1
0
0
2
0
44.0
0
Kopā / Vidējais :
18
7.0
0.0
10.0 0.3
48.4
0.0
Sidelined
Spēlētāji
Iemesls
Pozīcija
Traumas laiks
Ishkhan Geloyan Age 34
Head injury
M
07 Jun 2026
Pēdējā spēle sastāvs
Torpedo Moscow 1 : 1 Veles Moscow 18 Sep 00:00
Veidošana: 4-1-4-1
Russian First League Kopvērtējumi 26-27
Russian First League
# Komandas  
P
W
D
L
Gūtie punkti
PTS
11
7
3
1
15
24
12
7
2
3
21
23
12
7
2
3
16
23
11
6
4
1
18
22
11
6
2
3
21
20
Veles Moscow Galvenie spēlētāji 26-27
Russian First League
Gūtie punkti
Palīdz
#
Spēlētāji
Mači
Gūtie punkti(PK)
Mērķis izplatīšana
iegūts
16
0
1
2
6
3
4
zaudēts
14
2
2
2
2
0
6
00‘ 15‘ 30‘ 45‘ 60‘ 75‘ 90‘
*Russian First League Mērķis izplatīšana 12 Mači
Komandas informācija
Spēlētāju skaits
25
Stadons
Stadons
Avangard Stadium (Domodedovo)
Kapacitāte
5544
Pilsēta
Domodedovo,Russia
Uz Veles Moscow

Veles Moscow live score, kalendārs, spēļu rezultāti un jaunākie rezultāti. Veles Moscow iepriekšējā spēle bija pret Torpedo Moscow Russian First League dienā 2026/09/17 UTC, spēle beidzās ar rezultātu 1:1.

Veles Moscow nākamā spēle notiks 2026/10/10 UTC pret Ural Yekaterinburg Russian First League. Kad spēle sāksies, jūs varēsiet sekot līdzi Ural Yekaterinburg vs Veles Moscow live score, H2H, rezultātiem, minūti pa minūtei atjauninātajiem tiešraidē pārraidītajiem rezultātiem un spēles statistikai.

Veles Moscow Pēdējās spēles sastāvs
Veles Moscow pēdējās spēles formācija: 4-1-4-1
Uzbrucēji: Artur Murza,Zakhar Tarasenko,Vladislav Galkin,Oleg Smirnov,Karim Giraev,
Vidējie laukuma spēlētāji: Muslim Bammatgereev,Aleksandr Shubin,Yuriy Zavezen,Dmitriy Sergeev,Nuri Abdokov,Kirill Korolkov,Dmitriy Kuchugura,Islam Melikov,Ionafan Sapozhnikov,Ivan Nikin,
Aizsardzības spēlētāji: Sergey Samok,Ilya Kuptsov,
Vārtsargi: Sergey Samok,Ilya Kuptsov

Veles Moscow Ievainoto spēlētāju saraksts
Ishkhan Geloyan, Head injury, -

Veles Moscow Labākie snaiperi 26-27
Zakhar Tarasenko, 12 spēles, 4 goli
oleg mirnov, 11 spēles, 2 goli
Artur Koloskov, 10 spēles, 2 goli
Artur Murza, 11 spēles, 2 goli
Vladislav Galkin, 12 spēles, 1 goli
Dmitriy Kuchugura, 5 spēles, 1 goli
Aleksandr Shubin, 12 spēles, 1 goli
Vladislav Volkov, 12 spēles, 1 goli
Kirill Korolkov, 12 spēles, 1 goli
Karim Giraev, 12 spēles, 1 goli

Veles Moscow Labākie piespēlētāji 26-27
Sergey Samok, 12 spēles, 0 piespēles
Vladislav Galkin, 12 spēles, 0 piespēles
Zakhar Tarasenko, 12 spēles, 0 piespēles
Aleksandr Bezchasnyuk, 12 spēles, 0 piespēles
Yuriy Zavezen, 12 spēles, 0 piespēles
Aleksandr Shubin, 12 spēles, 0 piespēles
Mikhail Rybalko, 12 spēles, 0 piespēles
Vladislav Volkov, 12 spēles, 0 piespēles
Kirill Skvortsov, 12 spēles, 0 piespēles
Kirill Korolkov, 12 spēles, 0 piespēles

(Veles Moscow labāko snaipētāju/piespēlētāju saraksts tiek atjaunots tiešraidē katrā spēlē)

Jūs varat noklikšķināt uz jebkura spēlētāja no sastāva lapas un redzēt viņa personīgo informāciju, piemēram, valstību, dzimšanas datumu, augstumu, vēlamo kāju, pozīciju, spēlētāja vērtību, pārejas vēsturi utt. Katram spēlētājam ir arī statistika visās sacensībās, ar visām kopā aizvadītajām un sāktajām spēlēm, aizvadītajām minūtēm, gūtajiem vārtiem, saņemtajiem kartona ziņojumiem un daudz ko citu. AiScore football live score ir pieejams kā iPhone un iPad lietotne, Android lietotne Google Play un Windows tālruņu lietotne. Mūs var atrast visās veikalos dažādās valodās, meklējot "AiScore". Instalējiet AiScore lietotni un sekot visām Veles Moscow spēlēm tiešraidē savā mobilajā telefonā!

Show more