Sevilla FC
Spanje
26-27 PREM STATS
Aantal spelers
26
Buitenlandse spelers
13
Gemiddelde leeftijd
25.4
totale marktwaarde
€ 176.8M
Sevilla FC Wedstrijden 26-27
Voorgaand
Oct 2026
Volgende 3 wedstrijden
03 Oct 02:30
Club Vriendschappelijk Sevilla FC Aston Villa
13 Oct 03:00
Spaanse La Liga Levante UD Sevilla FC
19 Oct 03:00
Spaanse La Liga Real Madrid Sevilla FC
27 Oct 04:00
Spaanse La Liga Sevilla FC CA Osasuna
30 Oct 04:00
Copa del Rey Sporting Hortaleza Sevilla FC
Sevilla FC Stats 26-27
 
Optredens
Doelpunten
Middeling schot
Discipline
Bezit%
Aantal passages%
Spaanse La Liga
9
14
12
26
3
41.1
0.0
Club Vriendschappelijk
7
7
0
16
2
52.0
0
Totaal / Gemiddelde :
16
10.5
6.0
21.0 2.5
46.5
0.0
Sidelined
Spelers
De reden
Positie
Blessuretijd
Marcos do Nascimento Teixeira Age 30
Muscle Injury
-
03 Oct 2026
Iker Ortín Muñoz Age 22
Wound
D
11 Oct 2026
Giorgi Kochorashvili Age 27
Calf Injury
-
13 Oct 2026
Jon Guridi Age 31
Muscle Injury
-
13 Oct 2026
Miguel Sierra Age 22
Shoulder injury
-
14 Oct 2026
Laatste spel lineup
Real Madrid 4 : 1 Sevilla FC 19 Oct 03:00
Vorming: 4-2-3-1
Spaanse La Liga Standen 26-27
Spaanse La Liga
# Teams  
P
W
D
L
Doelpunten
PTS
9
6
1
2
16
19
9
5
1
3
17
16
9
4
2
3
14
14
9
3
2
4
13
11
9
2
5
2
10
11
Sevilla FC Hoofdrolspelers 26-27
Spaanse La Liga
Doelpunten
Assists
Goal distributie
gescoord
14
2
1
0
5
1
5
toegegeven
16
2
3
2
2
3
4
00‘ 15‘ 30‘ 45‘ 60‘ 75‘ 90‘
*Spaanse La Liga Goal distributie 9 Wedstrijden
Team Info
Was opgericht in
1905
Aantal spelers
26
13
Buitenlandse spelers
7
Locale spelers
Stadion
Stadion
Estadio Ramón Sánchez-Pizjuán
Stadioncapaciteit
42714
Stad
Seville,Spain
Aan Sevilla FC

Sevilla FC live score, schema, wedstrijduitslagen en de laatste standen. De vorige wedstrijd van Sevilla FC was tegen Real Madrid in Spaanse La Liga op 2026/10/18 UTC, de wedstrijd eindigde met resultaat 4:1.

Sevilla FC speelt hun volgende wedstrijd op 2026/10/26 UTC tegen CA Osasuna in Spaanse La Liga. Wanneer de wedstrijd begint, kunt u Sevilla FC vs CA Osasuna live score, H2H, standen, minuut per minuut bijgewerkte live resultaten en wedstrijdstatistieken volgen.

Sevilla FC Opstelling laatste wedstrijd
Opstelling laatste wedstrijd Sevilla FC: 4-2-3-1
Aanvallers: Lucas Stassin,Ruben Vargas,Robbie Ure,Miguel Sierra,Isaac Romero,Chidera Ejuke,Alfonso González Martínez,Peque Fernández,
Middenvelders: Lucien Agoumé,Youssouf Fofana,Felix Correia,Gabriel Suazo,Giorgi Kochorashvili,Nicolás Guillén,Jon Guridi,Manuel Bueno Sebastián,
Verdedigers: Kike Salas,José Ángel Carmona,Arouna Sangante,Andrés Castrín,Juan Antonio Iglesias Sánchez,Marcos do Nascimento Teixeira,Julio Diaz,Fabio Cardoso,
Doelmannen: Odysseas Vlachodimos,Fran González

Sevilla FC Lijst met geblesseerde spelers
Marcos do Nascimento Teixeira, Muscle Injury, -
Iker Ortín Muñoz, Wound, -
Giorgi Kochorashvili, Calf Injury, -
Jon Guridi, Muscle Injury, -
Miguel Sierra, Shoulder injury, -

Sevilla FC Topscorers 26-27
Isaac Romero, 8 wedstrijden, 2 doelpunten
Miguel Sierra, 8 wedstrijden, 2 doelpunten
Robbie Ure, 9 wedstrijden, 1 doelpunten
Youssouf Fofana, 6 wedstrijden, 1 doelpunten
Lucas Stassin, 4 wedstrijden, 1 doelpunten
Felix Correia, 6 wedstrijden, 1 doelpunten
Joaquín Martínez Gauna, 2 wedstrijden, 1 doelpunten
Juan Antonio Iglesias Sánchez, 9 wedstrijden, 1 doelpunten
Chidera Ejuke, 9 wedstrijden, 1 doelpunten
Manuel Bueno Sebastián, 9 wedstrijden, 1 doelpunten

Sevilla FC Beste assists 26-27
Robbie Ure, 9 wedstrijden, 2 assists
Isaac Romero, 8 wedstrijden, 1 assists
Giorgi Kochorashvili, 7 wedstrijden, 1 assists
Youssouf Fofana, 6 wedstrijden, 1 assists
Felix Correia, 6 wedstrijden, 1 assists
Lucas Stassin, 4 wedstrijden, 1 assists
Joaquín Martínez Gauna, 2 wedstrijden, 1 assists
Juan Antonio Iglesias Sánchez, 9 wedstrijden, 0 assists
Chidera Ejuke, 9 wedstrijden, 0 assists
Gabriel Suazo, 9 wedstrijden, 0 assists

(De lijst met topscorers/assists van Sevilla FC wordt live bijgewerkt tijdens elke wedstrijd)

U kunt op elke speler van de selectie klikken op de pagina van het team en zijn persoonlijke informatie bekijken, zoals nationaliteit, geboortedatum, lengte, voorkeursvoet, positie, spelerswaarde, transfergeschiedenis, enzovoort. Er zijn ook statistieken voor elke speler in alle competities met alle gespeelde en gestarte wedstrijden, gespeelde minuten, aantal gescoorde doelpunten, aantal kaarten en nog veel meer. AiScore football live score is beschikbaar als iPhone- en iPad-app, Android-app op Google Play en Windows Phone-app. U kunt ons vinden in alle winkels in verschillende talen door te zoeken naar "AiScore". Installeer de AiScore-app en volg alle Sevilla FC wedstrijden live op uw mobiele telefoon!

Show more