Jakub Apolinarski
Poland
Warta Poznan
Trøye nummer :
7
Posisjon :
M
Fot :
Højre
Kontrakten utløper :
30 Jun 2027
PLAYER INFO
Høyde (cm)
176
Vekt (kg)
-
04 May 1999
27
Sosial status
€ 0.15M
Oversikt
MR
Styrker
BallkontrollSamspillTaklinger
Svakheter
AvslutningerKonsistens
Kamper
Ligaer
kampen
Opptredener
Mål
Målgivende
Poengsum
Statistikk
26/27
Lag
Ligaer
Opptredener
Starter
Mål
Målgivende
Gule kort
Røde kort
2026
Lag
Ligaer
Opptredener
Starter
Mål
Målgivende
Gule kort
Røde kort
25/26
Lag
Ligaer
Opptredener
Starter
Mål
Målgivende
Gule kort
Røde kort
24/25
Lag
Ligaer
Opptredener
Starter
Mål
Målgivende
Gule kort
Røde kort
21/22
Lag
Ligaer
Opptredener
Starter
Mål
Målgivende
Gule kort
Røde kort
20/21
Lag
Ligaer
Opptredener
Starter
Mål
Målgivende
Gule kort
Røde kort
2021
Lag
Ligaer
Opptredener
Starter
Mål
Målgivende
Gule kort
Røde kort
19/20
Lag
Ligaer
Opptredener
Starter
Mål
Målgivende
Gule kort
Røde kort
18/19
Lag
Ligaer
Opptredener
Starter
Mål
Målgivende
Gule kort
Røde kort
Ingen data
Jakub Apolinarski

Jakub Apolinarskis profilside viser alle kamper og konkurranser med statistikk for alle kampene han har spilt i. Du kan få de viktigste statistikkene for Jakub Apolinarski, inkludert gjennomsnittlig spillerbedømmelse, mål, assists, kort og annen relevant informasjon som også vises på AiScore.

Jakub Apolinarski Info
AiScore spillerens verdi for Jakub Apolinarski er € 0.15M. Han har en kontrakt med Warta Poznan til 30 Jun 2027. Jakub Apolinarskis trøyenummer er 7. Jakub Apolinarski er 27 år gammel, bursdagen er 1999/05/04 UTC, og han er 176 cm høy og veier - kg. Jakub Apolinarski foretrekker å spille med Højre fot.

Jakub Apolinarski Overføringshistorikk og overførselsgebyr
2026/07/10 UTC, fra Polonia Bytom til Warta Poznan, overførselsgebyr -.
2025/06/30 UTC, fra Pogon Grodzisk Mazowiecki til Polonia Bytom, overførselsgebyr -.
2022/01/25 UTC, fra Rakow Czestochowa til Pogon Grodzisk Mazowiecki, overførselsgebyr -.
2021/06/29 UTC, fra GKS Jastrzebie til Rakow Czestochowa, overførselsgebyr -.
2020/09/22 UTC, fra Rakow Czestochowa til GKS Jastrzebie, overførselsgebyr -.
2020/06/29 UTC, fra Warta Poznan til Rakow Czestochowa, overførselsgebyr -.
2020/01/08 UTC, fra Rakow Czestochowa til Warta Poznan, overførselsgebyr -.
2018/12/31 UTC, fra Warta Poznan til Rakow Czestochowa, overførselsgebyr -.
2018/12/30 UTC, fra KS Polonia Sroda Wlkp til Warta Poznan, overførselsgebyr -.
2018/08/02 UTC, fra Warta Poznan til KS Polonia Sroda Wlkp, overførselsgebyr -.
2018/06/30 UTC, fra Warta Poznan U19 til Warta Poznan, overførselsgebyr -.

AiScore football live score er tilgjengelig som en iPhone- og iPad-app, Android-app på Google Play og Windows-telefonapp. Du kan finne AiScore i alle butikker på forskjellige språk ved å søke etter "AiScore". Installer AiScore-appen og følg alle Jakub Apolinarskis kamper direkte på mobilen din!