Spartak Varna
Bulgaria
26-27 PREM STATS
Numărul de jucători
29
Jucători străini
10
Vârsta medie
25.4
Valoare de piață totală
€ 6.125M
Spartak Varna Meciuri 26-27
Anterior
Oct 2026
Următorul
10 Oct 20:00
Parva liga Botev Vratsa Spartak Varna
20 Oct 00:00
Cupa Etar Spartak Varna
24 Oct 19:00
Parva liga Dunav Ruse Spartak Varna
30 Oct 23:00
Parva liga CSKA 1948 Sofia Spartak Varna
Spartak Varna Statistici 26-27
 
Aparențe
Goluri înscrise
Lovitură de mediere
Disciplină
Deţinere%
Numărul de treceri%
Parva liga
11
11
0
24
1
41.9
0
Cupa
1
4
0
1
0
45.0
0
Total / In medie :
20
9.7
0.0
10.0 0.3
45.6
0.0
Sidelined
Jucători
Motivul
Poziția
Prelungirile
Mateo Juric Petrasilo Age 21
Meniscus injury
-
18 May 2026
Ultima linie de joc
Botev Vratsa 0 : 1 Spartak Varna 10 Oct 20:00
Formare: 4-2-3-1
Parva liga Clasament 26-27
Parva liga
# Echipe  
P
W
D
L
Goluri înscrise
PUNCTE
12
6
1
5
17
19
11
5
2
4
15
17
11
3
4
4
11
13
11
2
5
4
9
11
11
2
3
6
9
9
Spartak Varna Jucatori cheie 26-27
Parva liga
Goluri înscrise
Pase decisive
#
Jucători
Meciuri
Goluri înscrise(PK)
Distribuție Obiectiv
marcat
11
2
0
3
2
1
3
cedat
15
3
2
1
3
3
3
00‘ 15‘ 30‘ 45‘ 60‘ 75‘ 90‘
*Parva liga Distribuție Obiectiv 11 Meciuri
Informațiile echipei
A fost fondată în
1918
Numărul de jucători
29
Stadionul
Stadionul
Stadion Spartak
Capacitate locuri
6000
Oraș
Varna
Pe Spartak Varna

Spartak Varna live score, program, rezultatele meciurilor și ultimele clasamente. Meciul Spartak Varna anterior a fost împotriva Etar în Cupa pe 2026/10/19 UTC, meciul s-a încheiat cu rezultatul 2:4.

Spartak Varna urmează să joace următorul lor meci pe 2026/10/24 UTC împotriva lui Dunav Ruse în Cupa. Când începe meciul, veți putea urmări Dunav Ruse vs Spartak Varna live score, H2H, clasamentele, rezultatele actualizate minut cu minut și statisticile meciului.

Spartak Varna Linia de Start a Ultimului Meci
Spartak Varna formările ultimului meci: 4-2-3-1
Atacanți: Chidera Michael Okoh,Anton Ivanov,Ahmed Ahmedov,Tsvetelin Chunchukov,Boubacar Hanne,Georgi Trifonov,Daniel halachev,Aleksandar Yanchev,Aleksandar Aleksandrov,
Mijlocași: Tomas Silva,Edson Martinho Silva,Sámuel Major,Tsvetoslav Mrinov,Kristiyan Kurbanov,
Fundași: Mateo Juric Petrasilo,Deyan Lozev,Dimo Krastev,boris ivanov,David Valverde Juan,Vasco Oliveira,Joyce Jaun-Guile Tshitoku Maliba,Angel Granchov,Stefan Stefanov,Aleksandar Tsvetkov,
Portari: Plamen Iliev,Denislav Zhekov,Hristiyan Karastoykov

Spartak Varna Lista Jucătorilor Accidentați
Mateo Juric Petrasilo, Meniscus injury, -

Spartak Varna Golgheterii 26-27
Boubacar Hanne, 11 meciuri, 2 goluri
David Valverde, 11 meciuri, 1 goluri
Ahmed Ahmedov, 8 meciuri, 1 goluri
Angel Granchov, 11 meciuri, 1 goluri
boris ivanov, 11 meciuri, 1 goluri
ricardo sousa, 11 meciuri, 1 goluri
Sámuel Major, 10 meciuri, 1 goluri
Joey Tshitoku, 11 meciuri, 1 goluri
Tsvetelin Chunchukov, 11 meciuri, 0 goluri
Joao Lopes, 11 meciuri, 0 goluri

Spartak Varna Pase decisive 26-27
Tsvetelin Chunchukov, 11 meciuri, 1 pase decisive
Joao Lopes, 11 meciuri, 1 pase decisive
David Valverde, 11 meciuri, 1 pase decisive
anton ivanov, 10 meciuri, 1 pase decisive
Ahmed Ahmedov, 8 meciuri, 1 pase decisive
Plamen Iliev, 11 meciuri, 0 pase decisive
Angel Granchov, 11 meciuri, 0 pase decisive
boris ivanov, 11 meciuri, 0 pase decisive
ricardo sousa, 11 meciuri, 0 pase decisive
Boubacar Hanne, 11 meciuri, 0 pase decisive

(Lista cu cei mai buni marcatori/asistenți ai echipei Spartak Varna este actualizată în timp real în fiecare meci)

Puteți da click pe orice jucător din echipă și vizualiza informațiile personale, cum ar fi naționalitatea, data nașterii, înălțimea, piciorul preferat, poziția, valoarea jucătorului, istoricul transferurilor etc. Există, de asemenea, statistici pentru fiecare jucător în toate competițiile, cu totalul meciurilor jucate și începute, minutele jucate, numărul de goluri marcate, numărul de cartonașe și multe altele. AiScore football live score este disponibil ca aplicație pentru iPhone și iPad, aplicație Android pe Google Play și aplicație pentru Windows phone. Ne puteți găsi în toate magazinele, căutând "AiScore" în diferite limbi. Instalați aplicația AiScore și urmăriți toate meciurile echipei Spartak Varna în direct pe telefonul mobil!

Show more