VVV Venlo
Netherlands
26-27 PREM STATS
Število igralcev
24
Zahraniční hráči
14
Priemerný vek
23.5
Celková tržná hodnota
€ 6.175M
VVV Venlo Zápasy 26-27
Prejšnja
Oct 2026
Ďalej
04 Oct 20:30
Netherlands Eerste Divisie VVV Venlo Roda JC
10 Oct 02:00
Netherlands Eerste Divisie Ajax Amsterdam U21 VVV Venlo
17 Oct 02:00
Netherlands Eerste Divisie VVV Venlo AZ Alkmaar Youth
24 Oct 22:30
Netherlands Eerste Divisie Dordrecht VVV Venlo
29 Oct 03:00
Netherlands KNVB Cup VVV Venlo Vitesse Arnhem
31 Oct 23:30
Netherlands Eerste Divisie MVV Maastricht VVV Venlo
VVV Venlo Štatistika 26-27
 
Nastopi
Góly
Povprečenja strel
Disciplína
Posedovanje%
Število prehodov%
Netherlands Eerste Divisie
12
34
15
19
0
47.6
0.0
Celkom / Povprečna :
19
24.0
7.5
12.5 0.5
50.3
0.0
Zadnja zasedba igra
Dordrecht 2 : 4 VVV Venlo 24 Oct 22:30
Oblikovanje: 4-2-3-1
Netherlands Eerste Divisie Tabuľka 26-27
Netherlands Eerste Divisie
# Tímy  
P
W
D
L
Góly
PTS
12
9
2
1
37
29
12
8
1
3
34
25
12
8
1
3
26
25
12
7
1
4
25
22
12
6
4
2
15
22
VVV Venlo Ključni igralci 26-27
Netherlands Eerste Divisie
Góly
Asistencie
#
Hráči
Zápasy
Góly(PK)
Distribucija cilj
bodovaný
34
4
5
5
8
5
7
priznaný
20
4
2
6
2
1
5
00‘ 15‘ 30‘ 45‘ 60‘ 75‘ 90‘
*Netherlands Eerste Divisie Distribucija cilj 12 Zápasy
Informacije o ekipi
Je bila ustanovljena leta
1903
Število igralcev
24
Štadión
Štadión
Seacon Stadion De Koel
Venue capacity
8000
Mesto
Venlo,Netherlands
Na VVV Venlo

VVV Venlo live score, harmonogram, výsledky zápasů a najnovšie poradie. VVV Venlo predchádzajúci zápas bol proti Dordrecht v Netherlands Eerste Divisie dňa 2026/10/24 UTC, zápas skončil výsledkom 2:4.

VVV Venlo sa chystá hrať svoj ďalší zápas dňa 2026/10/28 UTC proti Vitesse Arnhem v Netherlands Eerste Divisie. Keď zápas začne, budete môcť sledovať VVV Venlo vs Vitesse Arnhem live score, H2H, poradie, minútu po minúte aktualizované výsledky živého vysielania a štatistiky zápasu.

VVV Venlo Sestava posledného zápasu
Sestava posledného zápasu VVV Venlo: 4-2-3-1
Útočníci: Nassim Ait Mouhou,Alex Schalk,Layee Kromah,Evangelos Soferis,
Stredopoliari: Amir rais,Edhy Zuliani,Mohammed Odriss,Leon Gino·Schmidt,Ismail Oulad M'Hand,Tristan Schenkhuizen,
Obrancovia: Andreas Verstraeten,Lars de Blok,Gabin Blancquart,Michael Davis,Eanna Clancy,Tijn Joosten,Luis Gorlich,Philip Heise,Yousri El Anbri,Jessy Hendrikx,S. Matondo,
Brankári: Youri Schoonderwaldt,Trevor Doornbusch,Zidane Taylan

VVV Venlo Najlepší strelci 26-27
L. Schmidt, 9 zápasov, 5 gólov
Edhy Zuliani, 10 zápasov, 4 gólov
Eanna Clancy, 12 zápasov, 4 gólov
D. Zandbergen, 4 zápasov, 4 gólov
Nassim Ait Mouhou, 11 zápasov, 3 gólov
Lars de Blok, 10 zápasov, 2(1) gólov
Mohammed Odriss, 12 zápasov, 1 gólov
Ismail Oulad M'Hand, 9 zápasov, 1 gólov
Philip Heise, 7 zápasov, 1(1) gólov
Thomas Janssen, 12 zápasov, 1 gólov

VVV Venlo Najlepší asistenti 26-27
Lars de Blok, 10 zápasov, 8 asistencií
Mohammed Odriss, 12 zápasov, 3 asistencií
Ismail Oulad M'Hand, 9 zápasov, 2 asistencií
Philip Heise, 7 zápasov, 2 asistencií
Alex Schalk, 4 zápasov, 2 asistencií
Thomas Janssen, 12 zápasov, 1 asistencií
Raf Vullers, 12 zápasov, 1 asistencií
Edhy Zuliani, 10 zápasov, 1 asistencií
L. Schmidt, 9 zápasov, 1 asistencií
Devy Hendrix, 9 zápasov, 1 asistencií

(Zoznam najlepších strelcov/asistentov VVV Venlo je aktualizovaný živo počas každého zápasu)

Môžete kliknúť na akéhokoľvek hráča zo zoznamu hráčov na stránke tímu a zobraziť jeho osobné informácie, ako je národnosť, dátum narodenia, výška, preferovaná noha, pozícia, hodnota hráča, transferová história atď. Sú tu aj štatistiky pre každého hráča vo všetkých súťažiach s celkovým počtom odohraných a začatých zápasov, odohraných minút, počtom vstrelených gólov, počtom kariet a omnoho viac. Aplikácia AiScore football live score je k dispozícii ako aplikácia pre iPhone a iPad, ako aplikácia pre Android na Google Play a ako aplikácia pre Windows Phone. Nájdete nás vo všetkých obchodoch v rôznych jazykoch vyhľadávaním "AiScore". Nainštalujte si aplikáciu AiScore a sledujte všetky zápasy VVV Venlo živo na svojom mobilnom zariadení!

Show more