Aldershot Town
England
26-27 PREM STATS
Število igralcev
22
Zahraniční hráči
9
Priemerný vek
26.4
Celková tržná hodnota
€ 0.35M
Aldershot Town Zápasy 26-27
Prejšnja
Oct 2026
Ďalej
03 Oct 22:00
English National League Aldershot Town Carlisle United
10 Oct 19:30
English National League Altrincham Aldershot Town
14 Oct 02:45
ENL Cup Aldershot Town Norwich City U21
17 Oct 22:00
FA Cup Aldershot Town Tadley Calleva
21 Oct 02:45
FA Cup Tadley Calleva Aldershot Town
24 Oct 22:00
English National League Aldershot Town Wealdstone FC
29 Oct 03:45
English National League Sutton United Aldershot Town
31 Oct 23:00
English National League Aldershot Town Gateshead
Aldershot Town Štatistika 26-27
 
Nastopi
Góly
Povprečenja strel
Disciplína
Posedovanje%
Število prehodov%
English National League
13
18
0
26
4
48.4
0
ENL Cup
3
7
7
5
1
47.3
0.01
FA Cup
1
2
0
0
0
50.0
0
Celkom / Povprečna :
25
10.0
1.8
8.0 1.3
49.5
0.0
Zadnja zasedba igra
Altrincham 3 : 1 Aldershot Town 10 Oct 19:30
Oblikovanje: 4-2-3-1
English National League Tabuľka 26-27
English National League
# Tímy  
P
W
D
L
Góly
PTS
13
6
2
5
22
20
13
5
5
3
15
20
13
5
3
5
18
18
13
5
3
5
14
18
13
4
5
4
23
17
Aldershot Town Ključni igralci 26-27
English National League
Góly
Asistencie
#
Hráči
Zápasy
Góly(PK)
Distribucija cilj
bodovaný
18
1
2
4
4
3
4
priznaný
16
2
4
1
2
2
5
00‘ 15‘ 30‘ 45‘ 60‘ 75‘ 90‘
*English National League Distribucija cilj 13 Zápasy
Informacije o ekipi
Je bila ustanovljena leta
1992
Število igralcev
22
9
Zahraniční hráči
1
Domáci hráči
Štadión
Štadión
Recreation Ground
Venue capacity
7100
Mesto
Aldershot,England
Na Aldershot Town

Aldershot Town live score, harmonogram, výsledky zápasů a najnovšie poradie. Aldershot Town predchádzajúci zápas bol proti Tadley Calleva v FA Cup dňa 2026/10/17 UTC, zápas skončil výsledkom 2:2.

Aldershot Town sa chystá hrať svoj ďalší zápas dňa 2026/10/20 UTC proti Tadley Calleva v FA Cup. Keď zápas začne, budete môcť sledovať Tadley Calleva vs Aldershot Town live score, H2H, poradie, minútu po minúte aktualizované výsledky živého vysielania a štatistiky zápasu.

Aldershot Town Sestava posledného zápasu
Sestava posledného zápasu Aldershot Town: 4-2-3-1
Útočníci: Basil Tuma,marcus wyllie,Tristan Abrahams,brody peart,Jordan Alves,Jack Barham,
Stredopoliari: James Henry,haydon vaughan,Kwaku Frimpong,dominic odusanya,Scott Davies,Conor Lawless,John Gilbert,stuart keefe o,
Obrancovia: Michael Stickland,jacob borgnis,Michee Efete,Tyrese Dyce,Ollie Harfield,
Brankári: Nick Hayes

Aldershot Town Najlepší strelci 26-27
Tristan Abrahams, 13 zápasov, 5 gólov
Michee Efete, 10 zápasov, 3 gólov
Marcus Dinanga, 12 zápasov, 2 gólov
brody peart, 10 zápasov, 2 gólov
Hakeem Sandah, 12 zápasov, 1 gólov
marcus wyllie, 13 zápasov, 1 gólov
Basil Tuma, 9 zápasov, 1 gólov
dominic odusanya, 13 zápasov, 1 gólov
John Gilbert, 2 zápasov, 1 gólov
Tyrese Dyce, 13 zápasov, 0 gólov

Aldershot Town Najlepší asistenti 26-27
Marcus Dinanga, 12 zápasov, 4 asistencií
Tyrese Dyce, 13 zápasov, 2 asistencií
brody peart, 10 zápasov, 2 asistencií
Conor Lawless, 13 zápasov, 1 asistencií
marcus wyllie, 13 zápasov, 1 asistencií
Kiki Oshilaja, 12 zápasov, 1 asistencií
Hakeem Sandah, 12 zápasov, 1 asistencií
Alfonso Tenconi, 4 zápasov, 1 asistencií
Michael Stickland, 13 zápasov, 0 asistencií
Tristan Abrahams, 13 zápasov, 0 asistencií

(Zoznam najlepších strelcov/asistentov Aldershot Town je aktualizovaný živo počas každého zápasu)

Môžete kliknúť na akéhokoľvek hráča zo zoznamu hráčov na stránke tímu a zobraziť jeho osobné informácie, ako je národnosť, dátum narodenia, výška, preferovaná noha, pozícia, hodnota hráča, transferová história atď. Sú tu aj štatistiky pre každého hráča vo všetkých súťažiach s celkovým počtom odohraných a začatých zápasov, odohraných minút, počtom vstrelených gólov, počtom kariet a omnoho viac. Aplikácia AiScore football live score je k dispozícii ako aplikácia pre iPhone a iPad, ako aplikácia pre Android na Google Play a ako aplikácia pre Windows Phone. Nájdete nás vo všetkých obchodoch v rôznych jazykoch vyhľadávaním "AiScore". Nainštalujte si aplikáciu AiScore a sledujte všetky zápasy Aldershot Town živo na svojom mobilnom zariadení!

Show more