6
49
Arena do Grêmio
На Гремио

Гремио състезания, график, резултати от мачове и най-новото класиране. Гремио предишната игра беше срещу Атлетико-ПР в Серия А на 2021/09/19 UTC, мачът завърши с резултат 0:1. Гремио ще изиграе следващия си мач на 2021/09/26 UTC срещу Атлетико-ПР в Серия А. Когато мачът започне, ще можете да следите резултата на живо от Атлетико-ПР срещу Гремио, класирането, актуализираните резултати от минута по минута и статистиката на мача.

Гремио Подреждане на последния мач
Гремио Формации от последно съвпадение: 4-2-3-1
Нападатели: Ферейра, Алдемир дос Сантос,Каста, Дъглас,Диего Чурин,Перейра, Лео,Евертон,Фернандо, Луис,Guilherme Azevedo,Jhonata Robert Alves da Silva,Thayllon·Lopes Medeiros,Ricardo Viana Filho,Joao Paulo de Souza Mares,Да Силва,Чу, Лео,Диего Соуза,Elias Manoel Alves de Paula,
Midfilders: Енрике, Матеус,Пепе,Пиер, Жан,Мендеш, Дарлан,Силва, Лукас,Алисон,Thiago Santos,Сезар Пинярес,Майкон,Патрик,Vini Romualdo dos Santos,Vitinho,Mateus Ferreira,Caique Barbosa Rodrigues,Варела, Жоната,Pedro Lucas,Victor·Bobsin,Rildo Goncalves de Amorin Filho,Fernando Henrique do Nascimento,
Защитници: Валтер Канеман,Руан,Диого Гояно,Геромел, Педро,Виктор Ферас,Рафиня,Léo Gomes,Кортез,Пауло Миранда,Александър Мачадо Гуедес, Гилерме,Vanderson·de Oliveira,Emanuel Leone Moura,Родригес,Matheus Nunes Oliveira,Heitor Marinho dos Santos,
Вратари: Коща, Брено,Пауло Виктор,Adriel Vasconcelos Ramos,Felipe Mateus Scheibig,Gabriel Hamester Grando,Gabriel Hamester Grando

Диого Гояно, 19 мачове, 0 Асистенции

(Гремио списъкът с най-добрите реализатори / асистенции се актуализира на живо по време на всеки мач)

Можете да кликнете върху който и да е играч от списъка на страницата на отбора и да видите неговата лична информация като националност, дата на раждане, височина, предпочитан крак, позиция, стойност на играча, история на трансферите и др. Има и статистически данни за всеки играч във всички състезания с всички общо изиграни и започнати мачове, изиграни минути, брой отбелязани голове, брой картони и много други. Резултатите от футбола на AiScore са достъпни като приложение за iPhone и iPad, приложение за Android в приложението Google Play и Windows. Можете да ни намерите във всички магазини на различни езици, търсейки „AiScore“. Инсталирайте приложението AiScore и следете всички Гремио мачове на живо на мобилния си телефон!