1970
Počet hráčů
46
Na Botswana

Botswana rozlosování, program, výsledky zápasů a nejnovější hodnocení. Botswana předchozí hra byla proti South Africa v CAF African Nations Championship dne 2022/09/02 UTC, zápas skončil výsledkem 1:1. Botswana nastoupí na příští zápas 2022/09/27 UTC proti South Africa v CAF African Nations Championship. Když začne zápas, budete moci sledovat live výsledky South Africa vs Botswana, pořadí, minutu po minutě aktualizované živé výsledky a statistiky zápasů.

Botswana Sestava posledního zápasu
Botswana Formace posledního zápasu: -
Útočníci: Gift·Moyo,Moemedi·Moatihaping,Tebogo·Sembowa,Kekaetswe·Moloi,Onalethata·Tshekiso,Diphetogo·Selolwane,Jerome·Ramatlhakwane,Pontsho·Moloi,
Záložníci: Mogakolodi Ngele,Powell·Abendico,Tshepo Motlhabankwe,Mogogi·Gabonamong,Bonolo·Phuduhudu,Piet·Topo,Othusitse·Pilane,Phenyo·Mongala,Boitumelo·Mafoko,Ofentse·Nato,Patrick·Motsepe,Lemponye Tshireletso,Gaopatwe·Seosenyeng,Joel Mogorosi,Dirang·Moloi,Lasego·Galenamotlhale,Ntesang·Simanyana,Jackie·Mothatego,Richard·Legwaila,Tapiwa·Gadibolae,Alphonse·Mobisaotsle,Galabgwe·Moyana,
Obránci: Ontse·Ntesa,Obuile·Ncenga,Edwin·Olerile,Mosimanegape·Ramohibidu,Pako Alen·Lekgari,Mompathi·Thuma,Mosha·Gadlaolwe,Ndiyapo·Letsholathebe,Musa·Ohilwe,Monametsi·Kelebale,
Brankáři: Kabelo Dambe,Mwampule·Masule,Mompoloki·Sephekelo,Modiri·Marumo,Michael·Pekukani,Noah·Maposa

Seznam hráčů se zraněním Botswana
-

Botswana Nejlepší střelci {season}
-

Botswana Nejlepší asistenti {season}
-
(Seznam nejlepších střelců / asistencí se aktualizuje živě během každého zápasu)

Můžete kliknout na libovolného hráče ze soupisky na stránce týmu a zobrazit jeho osobní údaje, jako je národnost, datum narození, výška, preferovaná noha, pozice, hodnota hráče, historie přestupů atd. K dispozici jsou také statistiky každého hráče ve všech soutěžích se všemi odehranými a zahájenými zápasy, odehranými minutami, počtem vstřelených gólů, počtem karet a mnohem více. AiScore basketball livescore je k dispozici jako aplikace pro iPhone a iPad, aplikace pro Android na Google Play a aplikace pro Windows phone. Najdete nás ve všech obchodech v různých jazycích a hledáme výraz „AiScore“. Nainstalujte si aplikaci AiScore a sledujte všechny Botswana zápasy živě na svém mobilu!