10932
Město
Funchal,Portugal
Na Maritimo

Maritimo rozlosování, program, výsledky zápasů a nejnovější hodnocení. Maritimo předchozí hra byla proti Boavista FC v Portuguese Primera Liga dne 2021/11/28 UTC, zápas skončil výsledkem 2:0. Maritimo nastoupí na příští zápas 2021/12/04 UTC proti Boavista FC v Portuguese Primera Liga. Když začne zápas, budete moci sledovat live výsledky Boavista FC vs Maritimo, pořadí, minutu po minutě aktualizované živé výsledky a statistiky zápasů.

Maritimo Sestava posledního zápasu
Maritimo Formace posledního zápasu: 4-2-3-1
Útočníci: Joel Tagueu,Ali Alipour,André Vidigal,Marcelinho,Ruben Macedo,Edgar Costa,Stefano Beltrame,Milson Joao Felicio Mendes,Ricardo Viana Filho,jefferson agostinho,Jose Marcelo Ferreira Marques,
Záložníci: Rafik Guitane,Bruno Xadas,Ivan Rossi,Henrique,Diogo Mendes,Filipe Cardoso,Tim Soderstrom,kibe jefferson agostinho,Pedro Pelágio,Rodrigo Andrade,Francisco Paulo Franco Franca,Lucas Silva,
Obránci: Jorge Sáenz,Claudio Winck,Zainadine Júnior,Vitor Costa,Fabio China,Matheus Costa,Clesio Bauque,Goncalo Duarte,Moises Mosquera,Carlos Andres·Tovar Gomez,Facundo Costantini,Leonardo·Andrade,Aloisio Neto,
Brankáři: Miguel Silva,Paulo Victor,Vitor Eudes,João Pedro Teixeira Silva,Edgar,Matthew·Nogueira

Fabio China, 12 shod, 0 asistencí

(Seznam nejlepších střelců / asistencí se aktualizuje živě během každého zápasu)

Můžete kliknout na libovolného hráče ze soupisky na stránce týmu a zobrazit jeho osobní údaje, jako je národnost, datum narození, výška, preferovaná noha, pozice, hodnota hráče, historie přestupů atd. K dispozici jsou také statistiky každého hráče ve všech soutěžích se všemi odehranými a zahájenými zápasy, odehranými minutami, počtem vstřelených gólů, počtem karet a mnohem více. AiScore basketball livescore je k dispozici jako aplikace pro iPhone a iPad, aplikace pro Android na Google Play a aplikace pro Windows phone. Najdete nás ve všech obchodech v různých jazycích a hledáme výraz „AiScore“. Nainstalujte si aplikaci AiScore a sledujte všechny Maritimo zápasy živě na svém mobilu!