2
00‘ 15‘ 30‘ 45‘ 60‘ 75‘ 90‘
*UEFA European U21 Championship qualification Distribuce cílem 7 Zápasy
Na Sweden U21

Sweden U21 rozlosování, program, výsledky zápasů a nejnovější hodnocení. Sweden U21 předchozí hra byla proti Ireland U21 v UEFA European U21 Championship qualification dne 2021/11/16 UTC, zápas skončil výsledkem 1:0. Sweden U21 nastoupí na příští zápas 2022/03/29 UTC proti Ireland U21 v UEFA European U21 Championship qualification. Když začne zápas, budete moci sledovat live výsledky Sweden U21 vs Ireland U21, pořadí, minutu po minutě aktualizované živé výsledky a statistiky zápasů.

Sweden U21 Sestava posledního zápasu
Sweden U21 Formace posledního zápasu: 4-4-2
Útočníci: Benjamin Nygren,Emil Hansson,Tim Prica,Nils Fröling,Edvin Crona,Erik Ring,Amin Sarr,Anthony Elanga,Benjamin Mbunga-Kimpioka,
Záložníci: Dejan Kulusevski,Mattias Svanberg,Daleho Irandust,Armin Gigovic,Bilal Hussein,August Erlingmark,Leo Bengtsson,Emil Holm,Joseph Ceesay,Besard Sabovic,Max Svensson,Carl Gustafsson,Svante Ingelsson,Felix Hörberg,Pavle Vagić,Adam Hellborg,Rami Hajal,Amel Mujanić,David·Edvardsson,Rami·Al Hajj,Patrick Walemark,Paulos Abraham,
Obránci: Anel Ahmedhodzic,Jesper Tolinsson,Felix Beijmo,Gustav Henriksson,Ali Hussein,Thomas Isherwood,Aiham Ousou,Anton Kralj,Kristopher Da Graca,Alexander Jallow,Filip Ornblom,Yahya·Kalley,Hugo Andersson,Eric Kahl,Daniel·Svensson,Oliver Zandén,Gustaf Lagerbielke,
Brankáři: Tim Rönning,Marko Johansson,Viktor·Johansson,Samuel Brolin,Oliver Dovin

Jesper Tolinsson, 7 shod, 0 asistencí

(Seznam nejlepších střelců / asistencí se aktualizuje živě během každého zápasu)

Můžete kliknout na libovolného hráče ze soupisky na stránce týmu a zobrazit jeho osobní údaje, jako je národnost, datum narození, výška, preferovaná noha, pozice, hodnota hráče, historie přestupů atd. K dispozici jsou také statistiky každého hráče ve všech soutěžích se všemi odehranými a zahájenými zápasy, odehranými minutami, počtem vstřelených gólů, počtem karet a mnohem více. AiScore basketball livescore je k dispozici jako aplikace pro iPhone a iPad, aplikace pro Android na Google Play a aplikace pro Windows phone. Najdete nás ve všech obchodech v různých jazycích a hledáme výraz „AiScore“. Nainstalujte si aplikaci AiScore a sledujte všechny Sweden U21 zápasy živě na svém mobilu!