2
00‘ 15‘ 30‘ 45‘ 60‘ 75‘ 90‘
*UEFA European U21 Championship qualification Distribuce cílem 6 Zápasy
Na Ukraine U21

Ukraine U21 rozlosování, program, výsledky zápasů a nejnovější hodnocení. Ukraine U21 předchozí hra byla proti Armenia U21 v UEFA European U21 Championship qualification dne 2021/11/16 UTC, zápas skončil výsledkem 2:1. Ukraine U21 nastoupí na příští zápas 2022/03/24 UTC proti Armenia U21 v UEFA European U21 Championship qualification. Když začne zápas, budete moci sledovat live výsledky Armenia U21 vs Ukraine U21, pořadí, minutu po minutě aktualizované živé výsledky a statistiky zápasů.

Ukraine U21 Sestava posledního zápasu
Ukraine U21 Formace posledního zápasu: 4-3-3
Útočníci: Mykola Shaparenko,Vladyslav Supryaga,Danylo Sikan,Georgiy Tsitaishvili,Artem Dovbyk,Vladyslav Vakula,Maksym Lunyov,Oleksii Kashchuk,Mykola Kukharevych,Danilo Kravchuk,Yevhenii Isaienko,
Záložníci: Bogdan Lednev,Egor Nazaryna,Heorhii Sudakov,Artem Bondarenko,Mykhailo Mudryk,Dmytro Myshnov,Nazariy Rusyn,Dmytro Topalov,Maxym Chekh,Maryan Mysyk,Yevgeniy Tsymbalyuk,Akhmed Alibekov,Andrii Kravchuk,Yuri Vakulko,Vladimir·Yakymets,Yehor·Yarmoliuk,Dmytro·Myshnov,Volodymyr·Makhankov,Oleksiy Gutsulyak,Illia Shevtsov,Volodymyr·Brazhko,Mikola·Mykhailenko,Arsenii·Batahov,Dmytro Kryskiv,Sergiy·Buletsa,Yevheniy·Smirniy,Nazarenko, Oleksandr,
Obránci: Vitaliy Mykolenko,Illia Zabarnyi,Valeriy Bondar,Denis Popov,Yukhym Konoplia,Viktor Korniienko,Bogdan Mykhaylichenko,Vladyslav Dubinchak,Vladyslav Babohlo,Bogdan Milovanov,Roman Vantukh,Igor Kyryukhantsev,Timur Stetskov,Ihor Snurnitsyn,Pavlo Lukyanchuk,Oleksandr Syrota,Kristian Bilovar,Illia·Briukhov,Bohdan Biloshevskyi,Maksym·Taloverov,Danil Skorko,Oleksandr Matkobozhyk,
Brankáři: Anatolii Trubin,Andriy Lunin,Dmytro Riznyk,Volodymyr Krynskyi,Oleg Bilyk,Vladyslav Kucheruk,Nazariy Fedorivsky,Danylo Kanavtsev,Mykyta Turbaievskyi,Ruslan Neshcheret

Oleksiy Sich, 5 shod, 0 asistencí

(Seznam nejlepších střelců / asistencí se aktualizuje živě během každého zápasu)

Můžete kliknout na libovolného hráče ze soupisky na stránce týmu a zobrazit jeho osobní údaje, jako je národnost, datum narození, výška, preferovaná noha, pozice, hodnota hráče, historie přestupů atd. K dispozici jsou také statistiky každého hráče ve všech soutěžích se všemi odehranými a zahájenými zápasy, odehranými minutami, počtem vstřelených gólů, počtem karet a mnohem více. AiScore basketball livescore je k dispozici jako aplikace pro iPhone a iPad, aplikace pro Android na Google Play a aplikace pro Windows phone. Najdete nás ve všech obchodech v různých jazycích a hledáme výraz „AiScore“. Nainstalujte si aplikaci AiScore a sledujte všechny Ukraine U21 zápasy živě na svém mobilu!