Stadio Angelo Massimino
25000
Catania,Italy
Επί Κατάνια

Κατάνια αγώνες, πρόγραμμα, αποτελέσματα αγώνων και οι τελευταίες βαθμολογίες. Κατάνια το προηγούμενο παιχνίδι ήταν εναντίον - το Σέριε C στις 2021/05/09 UTC, ο αγώνας έληξε με αποτέλεσμα 1:3. Ο Κατάνια πρόκειται να παίξει τον επόμενο αγώνα του στις - εναντίον του - στο Σέριε C. Όταν ξεκινήσει ο αγώνας, θα μπορείτε να παρακολουθείτε ζωντανά αποτελέσματα, βαθμολογίες - εναντίον -, βαθμολογίες, ζωντανά αποτελέσματα λεπτό προς λεπτό και στατιστικά στοιχεία αγώνα.

Κατάνια Σύνταξη τελευταίου αγώνα
Κατάνια Σχηματισμοί τελευταίου αγώνα: 4-4-2
Εμπρός: Πίκολο, Αντόνιο,Alessio Curcio,Βόλπε, Μιτσέλε,Γκόλφο, Φραντσέσκο,Manuel Sarao,Ντι Πιάζα, Ματέο,Ρετζινάλντο,
Midfilders: Andrea Russotto,Γουέλμπεκ, Νανά,Τζακοπ Νταλογκλιο,Giacomo Rosaia,Francesco Salandria,Ζούλιο Ίζκο, Μαριάνο,Antonio·Panebianco,Agapios·Vrikkis,Luis Alberto·Maldonado Morocho,
Υπερασπιστές: Σιλβέστρι, Τομάσο,Καλαπάι, Λούκα,Alessandro Albertini,Τονούτσι, Ντένις,Kalifa Manneh,Κλέιτον,Αντρέα Ζάντσι,Simone Sales,Πίντο, Τζιοβάνι,Αντόνιο Γκιοσα,
Τερματοφύλακες: Κονφέντ, Αλεσάντρο,Miguel Ángel Martínez,Σαντούρο, Αντόνιο,Salvatore·Della Valle,Francesco·Borriello

reginaldo, 28 αγώνες, 0 ασίστ

Μπορείτε να κάνετε κλικ σε οποιονδήποτε παίκτη από το ρόστερ στη σελίδα της ομάδας και να δείτε τα προσωπικά του στοιχεία, όπως εθνικότητα, ημερομηνία γέννησης, ύψος, προτιμώμενο πόδι, θέση, αξία παίκτη, ιστορικό μεταφοράς κ.λπ. Υπάρχουν επίσης στατιστικά στοιχεία για κάθε παίκτη σε όλους τους αγώνες με όλους τους αγώνες που έχουν παιχτεί και ξεκινήσει, τα λεπτά που παίζονται, τον αριθμό των γκολ που έχουν σημειωθεί, τον αριθμό των καρτών και πολλά άλλα. Το LiveScore ποδοσφαίρου AiScore διατίθεται ως εφαρμογή iPhone και iPad, εφαρμογή Android στο Google Play και εφαρμογή Windows phone. Μπορείτε να μας βρείτε σε όλα τα καταστήματα σε διαφορετικές γλώσσες αναζητώντας το "AiScore". Εγκαταστήστε την εφαρμογή AiScore και ακολουθήστε όλους τους Κατάνια αγώνες ζωντανά στο κινητό σας!