6
49
Arena do Grêmio
Επί Γκρέμιο

Γκρέμιο αγώνες, πρόγραμμα, αποτελέσματα αγώνων και οι τελευταίες βαθμολογίες. Γκρέμιο το προηγούμενο παιχνίδι ήταν εναντίον Ατλέτικο Παραναένσε το Σέριε Α στις 2021/09/19 UTC, ο αγώνας έληξε με αποτέλεσμα 0:1. Ο Γκρέμιο πρόκειται να παίξει τον επόμενο αγώνα του στις 2021/09/26 UTC εναντίον του Ατλέτικο Παραναένσε στο Σέριε Α. Όταν ξεκινήσει ο αγώνας, θα μπορείτε να παρακολουθείτε ζωντανά αποτελέσματα, βαθμολογίες Ατλέτικο Παραναένσε εναντίον Γκρέμιο, βαθμολογίες, ζωντανά αποτελέσματα λεπτό προς λεπτό και στατιστικά στοιχεία αγώνα.

Γκρέμιο Σύνταξη τελευταίου αγώνα
Γκρέμιο Σχηματισμοί τελευταίου αγώνα: 4-2-3-1
Εμπρός: Φερέιρα, Αλντεμίρ,Κόστα, Ντούγκλας,Diego Churin,Περέιρα, Λέο,Εβέρτον,Φερνάντο, Λουίς,Guilherme Azevedo,Jhonata Robert Alves da Silva,Thayllon·Lopes Medeiros,Ricardo Viana Filho,Joao Paulo de Souza Mares,Ντα Σίλβα,Σου, Λέο,Σόουζα, Ντιέγκο,Elias Manoel Alves de Paula,
Midfilders: Ενρίκε, Ματέους,Πέπε,Ζιν Πίρε,Μέντες, Ντάρλαν,Σίλβα, Λούκας,Άλισον,Thiago Santos,Πινάρες, Σέζαρ,Μάικον,Πάτρικ,Vini Romualdo dos Santos,Vitinho,Mateus Ferreira,Caique Barbosa Rodrigues,Βαρέλα, Τζονάτα,Pedro Lucas,Victor·Bobsin,Rildo Goncalves de Amorin Filho,Fernando Henrique do Nascimento,
Υπερασπιστές: Κάνεμαν,Ρούαν,Μπαρμπόσα, Ντιόγκο,Πέντρο Τζερομέλ,Φεράζ, Βίκτορ,Ραφίνια,Léo Gomes,Κορτέζ, Μπρούνο,Πάουλο Μιραντα,Κουέδες Μασάντο, Γκιγιέρμε,Vanderson·de Oliveira,Emanuel Leone Moura,Ρόντριγκες,Matheus Nunes Oliveira,Heitor Marinho dos Santos,
Τερματοφύλακες: Κόστα, Μπρένο,Πάουλο Βίκτορ,Adriel Vasconcelos Ramos,Felipe Mateus Scheibig,Gabriel Hamester Grando,Gabriel Hamester Grando

Μπαρμπόσα, Ντιόγκο, 19 αγώνες, 0 ασίστ

Μπορείτε να κάνετε κλικ σε οποιονδήποτε παίκτη από το ρόστερ στη σελίδα της ομάδας και να δείτε τα προσωπικά του στοιχεία, όπως εθνικότητα, ημερομηνία γέννησης, ύψος, προτιμώμενο πόδι, θέση, αξία παίκτη, ιστορικό μεταφοράς κ.λπ. Υπάρχουν επίσης στατιστικά στοιχεία για κάθε παίκτη σε όλους τους αγώνες με όλους τους αγώνες που έχουν παιχτεί και ξεκινήσει, τα λεπτά που παίζονται, τον αριθμό των γκολ που έχουν σημειωθεί, τον αριθμό των καρτών και πολλά άλλα. Το LiveScore ποδοσφαίρου AiScore διατίθεται ως εφαρμογή iPhone και iPad, εφαρμογή Android στο Google Play και εφαρμογή Windows phone. Μπορείτε να μας βρείτε σε όλα τα καταστήματα σε διαφορετικές γλώσσες αναζητώντας το "AiScore". Εγκαταστήστε την εφαρμογή AiScore και ακολουθήστε όλους τους Γκρέμιο αγώνες ζωντανά στο κινητό σας!