00‘ 15‘ 30‘ 45‘ 60‘ 75‘ 90‘
*FIFA World Cup Eesmärk jaotus 3 Kohtumised
Team Info
Peal Denmark

Denmark live score, ajakava, mängutulemused ja viimased seisud. Denmark eelmine mäng oli vastu Slovenia UEFA European Championship-l, 2024/06/16 UTC toimunud mäng lõppes tulemusega 1:1. Denmark järgmine mäng toimub 2024/06/20 UTC vastu England UEFA European Championship-l. Kui mäng algab, saate jälgida Denmark vs England live score, H2H, seisukohti, minut minutis värskendatud otseülekande tulemusi ja mängustatistikat.

Denmark Viimase Mängu Algkoosseis
Denmark viimase mängu formatisioon: 3-4-1-2
Ründajad: Rasmus Winther·Hojlund,Jonas Wind,Andreas Skov Olsen,Anders Dreyer,Kasper Dolberg,Mikkel Damsgaard,Jacob Bruun Larsen,Yussuf Poulsen,
Keskväljamängijad: Morten Hjulmand,Mathias Jensen,Pierre-Emile Højbjerg,Christian Nørgaard,Christian Eriksen,Thomas Delaney,
Kaitsjad: Andreas Christensen,Joachim Andersen,Victor Kristiansen,Joakim Maehle,Alexander Bah,Rasmus Kristensen,Jannik Vestergaard,Simon Kjær,Mathias Zanka Jorgensen,

Mathias Jensen, 3 mängu, 0 resultatiivset söötu

(Denmark parimate väravakütite/resultatiivsete söötjate nimekiri värskendatakse otseülekande ajal iga mängu kohta)

Saate klõpsata meeskonna lehel koosseisus mängijale ja näha tema isiklikke andmeid, nagu kodakondsus, sünniaeg, pikkus, eelistatud jalg, positsioon, mängija väärtus, ülemineku ajalugu jne. Igale mängijale on saadaval statistika kõigis võistlustes, sealhulgas kõik kokku mängitud ja alustatud mängud, mängitud minutid, löödud väravate arv, saadud kaartide arv ja palju muud. AiScore football live score on saadaval iPhone'i ja iPadi rakendusena, Androidi rakendus Google Play poes ja Windowsi telefoni rakendus. Leiate meid kõikides kauplustes erinevates keeltes, otsides "AiScore". Installige AiScore'i rakendus ja jälgige kõiki Denmark mänge oma mobiiltelefonis otseülekandes!