Botswana Statistike
1970
46
Na Botswana

Botswana raspored, raspored, rezultati utakmica i najnoviji poredak. Botswana prethodna je utakmica bila protiv Equatorial Guinea u CAF African Nations Championship dana 2022/07/31 UTC, meč je završio rezultatom 2:2. Botswana igra sljedeći meč 2022/09/18 UTC protiv Equatorial Guinea za CAF African Nations Championship. Kad utakmica započne, moći ćete pratiti rezultate Equatorial Guinea vs Botswana uživo, tablice, rezultate uživo ažurirane iz minute u minutu i statistike utakmica.

Botswana Postava zadnjeg meča
Botswana Formacije zadnjeg podudaranja: -
Napadači: Gift·Moyo,Moemedi·Moatihaping,Tebogo·Sembowa,Kekaetswe·Moloi,Onalethata·Tshekiso,Diphetogo·Selolwane,Jerome·Ramatlhakwane,Pontsho·Moloi,
Midfilderi: Mogakolodi Ngele,Powell·Abendico,Tshepo Motlhabankwe,Mogogi·Gabonamong,Bonolo·Phuduhudu,Piet·Topo,Othusitse·Pilane,Phenyo·Mongala,Boitumelo·Mafoko,Ofentse·Nato,Patrick·Motsepe,Lemponye Tshireletso,Gaopatwe·Seosenyeng,Joel Mogorosi,Dirang·Moloi,Lasego·Galenamotlhale,Ntesang·Simanyana,Jackie·Mothatego,Richard·Legwaila,Tapiwa·Gadibolae,Alphonse·Mobisaotsle,Galabgwe·Moyana,
Branitelji: Ontse·Ntesa,Obuile·Ncenga,Edwin·Olerile,Mosimanegape·Ramohibidu,Pako Alen·Lekgari,Mompathi·Thuma,Mosha·Gadlaolwe,Ndiyapo·Letsholathebe,Musa·Ohilwe,Monametsi·Kelebale,
Golmani: Kabelo Dambe,Mwampule·Masule,Mompoloki·Sephekelo,Modiri·Marumo,Michael·Pekukani,Noah·Maposa

Botswana popis igrača s ozljedama
-

Botswana Najbolji strijelci {season}
-

Botswana Najvažnije asistencije {season}
-
(Botswana lista najboljih strijelaca / asistencija ažurira se uživo tijekom svake utakmice)

Možete kliknuti bilo kojeg igrača iz popisa na stranici momčadi i vidjeti njegove osobne podatke kao što su nacionalnost, datum rođenja, visina, željena noga, položaj, vrijednost igrača, povijest transfera itd. Postoje i statistike za svakog igrača u svim natjecanjima sa svim ukupno odigranim i započetim mečevima, odigranim minutama, brojem postignutih golova, brojem kartona i još mnogo toga. Nogometni rezultati AiScore dostupni su kao iPhone i iPad aplikacija, Android aplikacija na Google Playu i Windows telefonu. Možete nas pronaći u svim trgovinama na različitim jezicima u potrazi za "AiScore". Instalirajte aplikaciju AiScore i pratite sve utakmice (Botswana) uživo na vašem mobitelu!