*Switzerland Divison 1 League Distribucija cilj 16 Utakmice
Stadio comunale Chiasso
5000
Chiasso,Switzerland
Na Chiasso

Chiasso raspored, raspored, rezultati utakmica i najnoviji poredak. Chiasso prethodna je utakmica bila protiv Biel Bienne u Switzerland Divison 1 League dana 2022/11/26 UTC, meč je završio rezultatom 2:0. Chiasso igra sljedeći meč 2023/02/18 UTC protiv Biel Bienne za Switzerland Divison 1 League. Kad utakmica započne, moći ćete pratiti rezultate Biel Bienne vs Chiasso uživo, tablice, rezultate uživo ažurirane iz minute u minutu i statistike utakmica.

Chiasso Postava zadnjeg meča
Chiasso Formacije zadnjeg podudaranja: 4-4-2
Napadači: Patrick Rossini,Carlo Manicone,Ivan Facchin,Christian Spadoni,Matteo·Martorana,Oscar·Correia Ferreira,Matteo·Ortolani,
Midfilderi: Izer Aliu,Robin Huser,Roberto·Strechie,Mhando Carte Said,Matteo Pasquarelli,Rocco·Keller,Armend·Zahaj,Alessandro·Stabile,Naftaly·Fernando,Luca·Tonelli,Junior Nzila,Daniel·Bezziccheri,Nicola·Zagaria,
Branitelji: Daniel Pavlović,Jakob Franz Palsson,Matteo Piccinni,François Affolter,Michel Morganella,Dejan·Zunic,David·Jovanovic,Nicola·Turi,

daniel bezziccheri, 11 utakmice, 0 Asistencije

(Chiasso lista najboljih strijelaca / asistencija ažurira se uživo tijekom svake utakmice)

Možete kliknuti bilo kojeg igrača iz popisa na stranici momčadi i vidjeti njegove osobne podatke kao što su nacionalnost, datum rođenja, visina, željena noga, položaj, vrijednost igrača, povijest transfera itd. Postoje i statistike za svakog igrača u svim natjecanjima sa svim ukupno odigranim i započetim mečevima, odigranim minutama, brojem postignutih golova, brojem kartona i još mnogo toga. Nogometni rezultati AiScore dostupni su kao iPhone i iPad aplikacija, Android aplikacija na Google Playu i Windows telefonu. Možete nas pronaći u svim trgovinama na različitim jezicima u potrazi za "AiScore". Instalirajte aplikaciju AiScore i pratite sve utakmice (Chiasso) uživo na vašem mobitelu!