Bistritsa Stadium
1500
Bistritsa,Bulgaria
Na CSKA 1948 Sofia

CSKA 1948 Sofia live score, raspored, rezultati utakmica i najnovija tablica. CSKA 1948 Sofia prethodna utakmica bila je protiv CSKA Sofia u Bulgarian First League dana 2024/05/31 UTC, utakmica je završila rezultatom 0:2.

CSKA 1948 Sofia će igrati svoju sljedeću utakmicu 2024/07/20 UTC protiv Cherno More Varna u Bulgarian First League. Kada utakmica počne, moći ćete pratiti Cherno More Varna vs CSKA 1948 Sofia live score, H2H, tablice, minutu po minutu ažurirane rezultate uživo i statistiku utakmice.

CSKA 1948 Sofia Zadnji Sastav Utakmice
CSKA 1948 Sofia formacija zadnje utakmice: -
Napadači: Nikola Lliev,Thalis Cantanhede,Pedrinho,Jeka,Radoslav Kirilov,Birsent Karagaren,Valentin Yoskov,Tsvetomir Todorov,Ilya Petkov,Radoslav·Iliev,Kaloyan·Strinski,Diedry·Kouassi,Simeon·Dimitrov,
Vezni igrači: Emil·Tsenov,Parvizdzhon Umarbaev,Antonio Vutov,Reyan·Daskalov,T. Rapnouil,Georgi·Ivanov,Nedeljko Piščević,Stoyan Stoichkov,Mario Topuzov,Filip Angelov,Kristiyan·Boychev,Viktor·Vasilev,Marto·Boychev,
Obrambeni igrači: Johnathan,Steeve Furtado,Simeon·Vassilev,Pierre-Daniel Nguinda,Martin Achkov,Ryan Bidounga,Erdenis Gurishta,Angel Granchov,Emil Viyachki,Aleksandar Georgiev,Teodor·Valentinov Ivanov,Thiago·Figueiredo,Mihail·Tsonev,Rosen·Bozhinov,
Vratari: Daniel Naumov,Levy Ntumba,Gennadiy Ganev,Petar·Marinov,A. Madzharov,Ivan Emilov·Vasilev

Možete kliknuti na bilo kojeg igrača s popisa na stranici momčadi i vidjeti njegove osobne informacije poput nacionalnosti, datuma rođenja, visine, preferiranog stopala, pozicije, vrijednosti igrača, povijesti transfera itd. Također postoje statistike za svakog igrača u svim natjecanjima s ukupnim odigranim i započetim utakmicama, odigranim minutama, brojem postignutih golova, brojem kartona i mnogo više. AiScore football live score je dostupan kao aplikacija za iPhone i iPad, Android aplikacija na Google Playu i aplikacija za Windows telefon. Možete nas pronaći u svim trgovinama na različitim jezicima pretražujući "AiScore". Instalirajte AiScore aplikaciju i pratite sve CSKA 1948 Sofia utakmice uživo na svom mobilnom uređaju!