1
00‘ 15‘ 30‘ 45‘ 60‘ 75‘ 90‘
*FIFA World Cup Distribucija cilj 3 Utakmice
Na Denmark

Denmark live score, raspored, rezultati utakmica i najnovija tablica. Denmark prethodna utakmica bila je protiv Slovenia u UEFA European Championship dana 2024/06/16 UTC, utakmica je završila rezultatom 1:1. Denmark će igrati svoju sljedeću utakmicu 2024/06/20 UTC protiv England u UEFA European Championship. Kada utakmica počne, moći ćete pratiti Denmark vs England live score, H2H, tablice, minutu po minutu ažurirane rezultate uživo i statistiku utakmice.

Denmark Zadnji Sastav Utakmice
Denmark formacija zadnje utakmice: 3-4-1-2
Napadači: Rasmus Winther·Hojlund,Jonas Wind,Andreas Skov Olsen,Anders Dreyer,Kasper Dolberg,Mikkel Damsgaard,Jacob Bruun Larsen,Yussuf Poulsen,
Vezni igrači: Morten Hjulmand,Mathias Jensen,Pierre-Emile Højbjerg,Christian Nørgaard,Christian Eriksen,Thomas Delaney,
Obrambeni igrači: Andreas Christensen,Joachim Andersen,Victor Kristiansen,Joakim Maehle,Alexander Bah,Rasmus Kristensen,Jannik Vestergaard,Simon Kjær,Mathias Zanka Jorgensen,

Mathias Jensen, 3 utakmice, 0 asistencija

(Denmark lista najboljih strijelaca/asistenata se ažurira uživo tijekom svake utakmice)

Možete kliknuti na bilo kojeg igrača s popisa na stranici momčadi i vidjeti njegove osobne informacije poput nacionalnosti, datuma rođenja, visine, preferiranog stopala, pozicije, vrijednosti igrača, povijesti transfera itd. Također postoje statistike za svakog igrača u svim natjecanjima s ukupnim odigranim i započetim utakmicama, odigranim minutama, brojem postignutih golova, brojem kartona i mnogo više. AiScore football live score je dostupan kao aplikacija za iPhone i iPad, Android aplikacija na Google Playu i aplikacija za Windows telefon. Možete nas pronaći u svim trgovinama na različitim jezicima pretražujući "AiScore". Instalirajte AiScore aplikaciju i pratite sve Denmark utakmice uživo na svom mobilnom uređaju!