*Ireland Premier Division Distribucija cilj 36 Utakmice
United Park
2000
Drogheda,Ireland
Na Drogheda United

Drogheda United raspored, raspored, rezultati utakmica i najnoviji poredak. Drogheda United prethodna je utakmica bila protiv - u Ireland Premier Division dana 2021/11/19 UTC, meč je završio rezultatom 2:1. Drogheda United igra sljedeći meč - protiv - za Ireland Premier Division. Kad utakmica započne, moći ćete pratiti rezultate - vs - uživo, tablice, rezultate uživo ažurirane iz minute u minutu i statistike utakmica.

Drogheda United Postava zadnjeg meča
Drogheda United Formacije zadnjeg podudaranja: 4-2-3-1
Napadači: Chris Lyons,Ronan Murray,Mark Doyle,Dinny Corcoran,Kaleem Simon,Jordan Adeyemo,Adeyemo·Jordan,Ahu·Adebame Obhakhan,Kaleem·Simon,
Midfilderi: Gary Deegan,Jake Hyland,Darragh Markey,Mark Hughes,Killian Phillips,Luke Heeney,John·Barry,James·Clarke,
Branitelji: James Brown,Dane Massey,Daniel O'Reilly,Conor Kane,Joe Redmond,Tim Clancy,Hugh Douglas,Charles Mutawe,Mohamed Boudiaf,Joe·Redmond,Samuel O Brien,

Luke Heeney, 34 utakmice, 0 Asistencije

(Drogheda United lista najboljih strijelaca / asistencija ažurira se uživo tijekom svake utakmice)

Možete kliknuti bilo kojeg igrača iz popisa na stranici momčadi i vidjeti njegove osobne podatke kao što su nacionalnost, datum rođenja, visina, željena noga, položaj, vrijednost igrača, povijest transfera itd. Postoje i statistike za svakog igrača u svim natjecanjima sa svim ukupno odigranim i započetim mečevima, odigranim minutama, brojem postignutih golova, brojem kartona i još mnogo toga. Nogometni rezultati AiScore dostupni su kao iPhone i iPad aplikacija, Android aplikacija na Google Playu i Windows telefonu. Možete nas pronaći u svim trgovinama na različitim jezicima u potrazi za "AiScore". Instalirajte aplikaciju AiScore i pratite sve utakmice (Drogheda United) uživo na vašem mobitelu!