Egypt Statistike
1921
27
Na Egypt

Egypt live score, raspored, rezultati utakmica i najnovija tablica. Egypt prethodna utakmica bila je protiv Guinea Bissau u FIFA World Cup qualification (CAF) dana 2024/06/10 UTC, utakmica je završila rezultatom 1:1.

Egypt će igrati svoju sljedeću utakmicu 2025/03/17 UTC protiv Ethiopia u FIFA World Cup qualification (CAF). Kada utakmica počne, moći ćete pratiti Ethiopia vs Egypt live score, H2H, tablice, minutu po minutu ažurirane rezultate uživo i statistiku utakmice.

Egypt Zadnji Sastav Utakmice
Egypt formacija zadnje utakmice: -
Napadači: Mohamed Salah,Omar Marmoush,Mostafa Mohamed,Trezeguet,Mostafa Fathi,Ahmed Hassan,Kahraba,
Vezni igrači: Mohamed Elneny,Emam Ashour,Hamdi Fathi,Marwan Attia,Mahmoud Hamada,Mohanad Mostafa Lasheen,Zizo,
Obrambeni igrači: Mohamed Hamdy Sharaf,Mohamed Abdel Monem,Ahmed Hegazy,Mohamed Hany,A.A.E.Fotouh,Omar Kamal,Yasser Ibrahim,Ali Gabr,Ahmed Samy,
Vratari: Mohamed El-Shenawy,Ahmed El-Shenawy,Mohamed Sobhi,Mohamed Abougabal

Možete kliknuti na bilo kojeg igrača s popisa na stranici momčadi i vidjeti njegove osobne informacije poput nacionalnosti, datuma rođenja, visine, preferiranog stopala, pozicije, vrijednosti igrača, povijesti transfera itd. Također postoje statistike za svakog igrača u svim natjecanjima s ukupnim odigranim i započetim utakmicama, odigranim minutama, brojem postignutih golova, brojem kartona i mnogo više. AiScore football live score je dostupan kao aplikacija za iPhone i iPad, Android aplikacija na Google Playu i aplikacija za Windows telefon. Možete nas pronaći u svim trgovinama na različitim jezicima pretražujući "AiScore". Instalirajte AiScore aplikaciju i pratite sve Egypt utakmice uživo na svom mobilnom uređaju!