0
00‘ 15‘ 30‘ 45‘ 60‘ 75‘ 90‘
*UEFA European U21 Championship qualification Distribucija cilj 4 Utakmice
Na England U21

England U21 raspored, raspored, rezultati utakmica i najnoviji poredak. England U21 prethodna je utakmica bila protiv Andorra U21 u International Friendly dana 2021/11/16 UTC, meč je završio rezultatom 3:2. England U21 igra sljedeći meč 2022/03/25 UTC protiv Andorra U21 za International Friendly. Kad utakmica započne, moći ćete pratiti rezultate England U21 vs Andorra U21 uživo, tablice, rezultate uživo ažurirane iz minute u minutu i statistike utakmica.

England U21 Postava zadnjeg meča
England U21 Formacije zadnjeg podudaranja: 4-4-2
Napadači: Emile Smith Rowe,Noni Madueke,Harvey Elliott,Rhian Brewster,Folarin Balogun,Tyreece John-Jules,
Midfilderi: Curtis Jones,Ryan Sessegnon,Oliver Skipp,Jacob Ramsey,James Garner,Conor Gallagher,Tommy Doyle,Cole Palmer,
Branitelji: Marc Guehi,Luke Thomas,Taylor Harwood-Bellis,Levi Colwill,Charlie Cresswell,Valentino Livramento,Maximillian Aarons,

Marc Guehi, 4 utakmice, 0 Asistencije

(England U21 lista najboljih strijelaca / asistencija ažurira se uživo tijekom svake utakmice)

Možete kliknuti bilo kojeg igrača iz popisa na stranici momčadi i vidjeti njegove osobne podatke kao što su nacionalnost, datum rođenja, visina, željena noga, položaj, vrijednost igrača, povijest transfera itd. Postoje i statistike za svakog igrača u svim natjecanjima sa svim ukupno odigranim i započetim mečevima, odigranim minutama, brojem postignutih golova, brojem kartona i još mnogo toga. Nogometni rezultati AiScore dostupni su kao iPhone i iPad aplikacija, Android aplikacija na Google Playu i Windows telefonu. Možete nas pronaći u svim trgovinama na različitim jezicima u potrazi za "AiScore". Instalirajte aplikaciju AiScore i pratite sve utakmice (England U21) uživo na vašem mobitelu!