3
00‘ 15‘ 30‘ 45‘ 60‘ 75‘ 90‘
*UEFA European U21 Championship qualification Distribucija cilj 6 Utakmice
Na Finland U21

Finland U21 raspored, raspored, rezultati utakmica i najnoviji poredak. Finland U21 prethodna je utakmica bila protiv Croatia U21 u UEFA European U21 Championship qualification dana 2021/11/15 UTC, meč je završio rezultatom 1:0. Finland U21 igra sljedeći meč 2022/03/29 UTC protiv Croatia U21 za UEFA European U21 Championship qualification. Kad utakmica započne, moći ćete pratiti rezultate Croatia U21 vs Finland U21 uživo, tablice, rezultate uživo ažurirane iz minute u minutu i statistike utakmica.

Finland U21 Postava zadnjeg meča
Finland U21 Formacije zadnjeg podudaranja: 4-2-3-1
Napadači: Marcus Forss,Lassi Lappalainen,Naatan Skyttä,Mikael Soisalo,Benjamin Källman,Timo Stavitski,Anthony Olusanya,Enoch Banza,Nnaemeka Anyamele,Serge Atakayi,Casper·Terho,Terry·Ablade,Eetu Mömmö,Tobias·Fagerstrom,Tobias·Fagerstrom,
Midfilderi: Saku Ylätupa,Oliver Antman,Kaan Kairinen,Santeri Hostikka,Mikko Kuningas,Santeri Väänänen,Niilo Mäenpää,Matti Klinga,Matias Ojala,Julius·Tauriainen,Sebastian Dahlström,Abukar Mohamed,Jaakko Oksanen,Miika·Koskela,Matti Peltola,Pyry·Hannola,Lucas Lingman,Juho·Kilo,Anssi·Suhonen,Daniel Hakans,Miko Virtanen,Fredrik Lassas,Robin Tihi,Matias·Vainionpaa,
Branitelji: Aapo Halme,Mikael·Almen,Lassi Järvenpää,Juho Hyvärinen,Aapo Mäenpää,Martti Haukioja,Anselmi Nurmela,Kevin Kouassivi-Benissan,Jonas Hakkinen,Tuukka Andberg,Juhani Pikkarainen,Joonas Sundman,Hampus Holmgren,Taneli·Hamalainen,Ville·Koski,
Golmani: Otso Virtanen,Viljami Sinisalo,Marc Nordqvist,Rasmus·Leislahti,Lucas·Bergstrom,Will Jaaskelainen,Hugo·Keto

Ville Koski, 6 utakmice, 0 Asistencije

(Finland U21 lista najboljih strijelaca / asistencija ažurira se uživo tijekom svake utakmice)

Možete kliknuti bilo kojeg igrača iz popisa na stranici momčadi i vidjeti njegove osobne podatke kao što su nacionalnost, datum rođenja, visina, željena noga, položaj, vrijednost igrača, povijest transfera itd. Postoje i statistike za svakog igrača u svim natjecanjima sa svim ukupno odigranim i započetim mečevima, odigranim minutama, brojem postignutih golova, brojem kartona i još mnogo toga. Nogometni rezultati AiScore dostupni su kao iPhone i iPad aplikacija, Android aplikacija na Google Playu i Windows telefonu. Možete nas pronaći u svim trgovinama na različitim jezicima u potrazi za "AiScore". Instalirajte aplikaciju AiScore i pratite sve utakmice (Finland U21) uživo na vašem mobitelu!