*English Premier League Distribucija cilj 15 Utakmice
Craven Cottage
25700
London,England
Na Fulham

Fulham raspored, raspored, rezultati utakmica i najnoviji poredak. Fulham prethodna je utakmica bila protiv Crystal Palace u English Premier League dana 2022/11/13 UTC, meč je završio rezultatom 1:2. Fulham igra sljedeći meč 2022/12/26 UTC protiv Crystal Palace za English Premier League. Kad utakmica započne, moći ćete pratiti rezultate Crystal Palace vs Fulham uživo, tablice, rezultate uživo ažurirane iz minute u minutu i statistike utakmica.

Fulham Postava zadnjeg meča
Fulham Formacije zadnjeg podudaranja: 4-2-3-1
Napadači: Aleksandar Mitrović,Carlos Vinícius,Harry Wilson,Daniel James,Bobby Reid,Willian,Terry Ablade,Martial Godo,
Midfilderi: João Palhinha,Manor Solomon,Harrison Reed,Andreas Pereira,Neeskens Kebano,Joshua Onomah,Nathaniel Chalobah,Tom Cairney,Luke Harris,A.Pajaziti,Ollie O'Neill,kristian sekularac,
Branitelji: Tosin Adarabioyo,Issa Diop,Antonee Robinson,Kenny Tete,Kevin Mbabu,Layvin Kurzawa,Shane Duffy,Tim Ream,Stefan Parkes,Luciano D'Auria-Henry,Charlie Robinson,Connor McAvoy,

Tom Cairney, 15 utakmice, 0 Asistencije

(Fulham lista najboljih strijelaca / asistencija ažurira se uživo tijekom svake utakmice)

Možete kliknuti bilo kojeg igrača iz popisa na stranici momčadi i vidjeti njegove osobne podatke kao što su nacionalnost, datum rođenja, visina, željena noga, položaj, vrijednost igrača, povijest transfera itd. Postoje i statistike za svakog igrača u svim natjecanjima sa svim ukupno odigranim i započetim mečevima, odigranim minutama, brojem postignutih golova, brojem kartona i još mnogo toga. Nogometni rezultati AiScore dostupni su kao iPhone i iPad aplikacija, Android aplikacija na Google Playu i Windows telefonu. Možete nas pronaći u svim trgovinama na različitim jezicima u potrazi za "AiScore". Instalirajte aplikaciju AiScore i pratite sve utakmice (Fulham) uživo na vašem mobitelu!