1
00‘ 15‘ 30‘ 45‘ 60‘ 75‘ 90‘
*UEFA European U21 Championship qualification Distribucija cilj 6 Utakmice
Na Germany U21

Germany U21 raspored, raspored, rezultati utakmica i najnoviji poredak. Germany U21 prethodna je utakmica bila protiv Latvia U21 u UEFA European U21 Championship qualification dana 2021/11/16 UTC, meč je završio rezultatom 4:0. Germany U21 igra sljedeći meč 2022/03/25 UTC protiv Latvia U21 za UEFA European U21 Championship qualification. Kad utakmica započne, moći ćete pratiti rezultate Germany U21 vs Latvia U21 uživo, tablice, rezultate uživo ažurirane iz minute u minutu i statistike utakmica.

Germany U21 Postava zadnjeg meča
Germany U21 Formacije zadnjeg podudaranja: 4-2-3-1
Napadači: Karim Adeyemi,Lukas Nmecha,Mergim Berisha,Jonathan Burkardt,Janni Serra,Eric·Shuranov,Kevin·Schade,Ansgar Knauff,Youssoufa Moukoko,
Midfilderi: Ridle Baku,Vitaly Janelt,Niklas Dorsch,Jan Thielmann,Tom Krauss,Roberto Massimo,Jean-Manuel Mbom,Salih Özcan,Finn Ole Becker,Jamie Leweling,Shinta Karl Appelkamp,Yannik Keitel,Angelo Stiller,Nick Batzner,Florian Wirtz,Mateo Klimowicz,Anton Stach,Malik Tillman,
Branitelji: Nico Schlotterbeck,David Raum,Armel Bella-Kotchap,Ismail Jakobs,Amos Pieper,Josha Vagnoman,Noah Katterbach,Paul Jäckel,Lars Lukas Mai,Malick·Thiaw,Luca Netz,Eric Martel,Marton Dardai,
Golmani: Finn Gilbert Dahmen,Lennart Grill,Markus Schubert,Nico Mantl,Luca·Philipp,Noah·Atubolu

Roberto Massimo, 3 utakmice, 1 Asistencije

(Germany U21 lista najboljih strijelaca / asistencija ažurira se uživo tijekom svake utakmice)

Možete kliknuti bilo kojeg igrača iz popisa na stranici momčadi i vidjeti njegove osobne podatke kao što su nacionalnost, datum rođenja, visina, željena noga, položaj, vrijednost igrača, povijest transfera itd. Postoje i statistike za svakog igrača u svim natjecanjima sa svim ukupno odigranim i započetim mečevima, odigranim minutama, brojem postignutih golova, brojem kartona i još mnogo toga. Nogometni rezultati AiScore dostupni su kao iPhone i iPad aplikacija, Android aplikacija na Google Playu i Windows telefonu. Možete nas pronaći u svim trgovinama na različitim jezicima u potrazi za "AiScore". Instalirajte aplikaciju AiScore i pratite sve utakmice (Germany U21) uživo na vašem mobitelu!