*Segunda División RFEF Distribucija cilj 6 Utakmice
Estadio Jose Rico Perez
29584
Alicante,Spain
Na Hercules

Hercules raspored, raspored, rezultati utakmica i najnoviji poredak. Hercules prethodna je utakmica bila protiv UD Levante B u Segunda División RFEF dana 2021/10/10 UTC, meč je završio rezultatom 0:4. Hercules igra sljedeći meč 2021/10/17 UTC protiv UD Levante B za Segunda División RFEF. Kad utakmica započne, moći ćete pratiti rezultate Hercules vs UD Levante B uživo, tablice, rezultate uživo ažurirane iz minute u minutu i statistike utakmica.

Hercules Postava zadnjeg meča
Hercules Formacije zadnjeg podudaranja: -
Napadači: Rodrigo Pastorini,Raúl Ruiz,Borja Martinez,Sergio Buenacasa,Nikos Vergos,Javi Acuña,Benja,Manuel Garrido Alvarez,Sergio·Moyita,
Midfilderi: Jesús Alfaro,Kevin·Appin,Armando Ortiz,Pedro,Jon Erice,Diego Benito,Abdessamad·Ezzalzouli,David Sanchez,
Branitelji: Moisés García,Álex Martínez,Darren Sidoel,Teo·Quintero Leon,Ruben·Molina Selva,Tano·Bonnin,Javier·Perez Carabe,

Pedro, 4 utakmice, 0 Asistencije

(Hercules lista najboljih strijelaca / asistencija ažurira se uživo tijekom svake utakmice)

Možete kliknuti bilo kojeg igrača iz popisa na stranici momčadi i vidjeti njegove osobne podatke kao što su nacionalnost, datum rođenja, visina, željena noga, položaj, vrijednost igrača, povijest transfera itd. Postoje i statistike za svakog igrača u svim natjecanjima sa svim ukupno odigranim i započetim mečevima, odigranim minutama, brojem postignutih golova, brojem kartona i još mnogo toga. Nogometni rezultati AiScore dostupni su kao iPhone i iPad aplikacija, Android aplikacija na Google Playu i Windows telefonu. Možete nas pronaći u svim trgovinama na različitim jezicima u potrazi za "AiScore". Instalirajte aplikaciju AiScore i pratite sve utakmice (Hercules) uživo na vašem mobitelu!