*French Ligue 3 Distribucija cilj 19 Utakmice
MMArena
25000
Le Mans,France
Na Le Mans

Le Mans raspored, raspored, rezultati utakmica i najnoviji poredak. Le Mans prethodna je utakmica bila protiv Red Star FC 93 u French Ligue 3 dana 2023/02/06 UTC, meč je završio rezultatom 3:2. Le Mans igra sljedeći meč 2023/02/10 UTC protiv Red Star FC 93 za French Ligue 3. Kad utakmica započne, moći ćete pratiti rezultate Red Star FC 93 vs Le Mans uživo, tablice, rezultate uživo ažurirane iz minute u minutu i statistike utakmica.

Le Mans Postava zadnjeg meča
Le Mans Formacije zadnjeg podudaranja: -
Napadači: Armand Gnanduillet,Julien Bègue,Victor Glaentzlin,Alexis·Gouletquer,Fahd El Khoumisti,
Midfilderi: Maxime Etuin,Felix Tomi,Hamza Hafidi,Ibrahima Coulibaly,Kevin·Yoke,N. Cervantes,
Branitelji: Benjaloud Youssouf,Pierre-Daniel Nguinda,Alexandre Vardin,Olivier Veigneau,Ryan·Ebene Talla,Alexandre Lauray,

Pierre-Daniel Nguinda, 14 utakmice, 0 Asistencije

(Le Mans lista najboljih strijelaca / asistencija ažurira se uživo tijekom svake utakmice)

Možete kliknuti bilo kojeg igrača iz popisa na stranici momčadi i vidjeti njegove osobne podatke kao što su nacionalnost, datum rođenja, visina, željena noga, položaj, vrijednost igrača, povijest transfera itd. Postoje i statistike za svakog igrača u svim natjecanjima sa svim ukupno odigranim i započetim mečevima, odigranim minutama, brojem postignutih golova, brojem kartona i još mnogo toga. Nogometni rezultati AiScore dostupni su kao iPhone i iPad aplikacija, Android aplikacija na Google Playu i Windows telefonu. Možete nas pronaći u svim trgovinama na različitim jezicima u potrazi za "AiScore". Instalirajte aplikaciju AiScore i pratite sve utakmice (Le Mans) uživo na vašem mobitelu!