0
00‘ 15‘ 30‘ 45‘ 60‘ 75‘ 90‘
*UEFA European U21 Championship qualification Distribucija cilj 5 Utakmice
Na Netherlands U21

Netherlands U21 raspored, raspored, rezultati utakmica i najnoviji poredak. Netherlands U21 prethodna je utakmica bila protiv Bulgaria U21 u UEFA European U21 Championship qualification dana 2021/11/15 UTC, meč je završio rezultatom 0:7. Netherlands U21 igra sljedeći meč 2022/03/25 UTC protiv Bulgaria U21 za UEFA European U21 Championship qualification. Kad utakmica započne, moći ćete pratiti rezultate Bulgaria U21 vs Netherlands U21 uživo, tablice, rezultate uživo ažurirane iz minute u minutu i statistike utakmica.

Netherlands U21 Postava zadnjeg meča
Netherlands U21 Formacije zadnjeg podudaranja: 4-3-3
Napadači: Cody Gakpo,Myron Boadu,Justin Kluivert,Javairô Dilrosun,Joshua Zirkzee,Kaj Sierhuis,
Midfilderi: Ryan Gravenberch,Ferdi Kadıoğlu,Dani De Wit,Jurgen Ekkelenkamp,Abdou Harroui,Ludovit Reis,
Branitelji: Sven Botman,Mitchel Bakker,Tyrell Malacia,Perr Schuurs,Jordan Teze,Deyovaisio Zeefuik,Danilho Doekhi,Justin Hoogma,

Melayro Bogarde, 5 utakmice, 0 Asistencije

(Netherlands U21 lista najboljih strijelaca / asistencija ažurira se uživo tijekom svake utakmice)

Možete kliknuti bilo kojeg igrača iz popisa na stranici momčadi i vidjeti njegove osobne podatke kao što su nacionalnost, datum rođenja, visina, željena noga, položaj, vrijednost igrača, povijest transfera itd. Postoje i statistike za svakog igrača u svim natjecanjima sa svim ukupno odigranim i započetim mečevima, odigranim minutama, brojem postignutih golova, brojem kartona i još mnogo toga. Nogometni rezultati AiScore dostupni su kao iPhone i iPad aplikacija, Android aplikacija na Google Playu i Windows telefonu. Možete nas pronaći u svim trgovinama na različitim jezicima u potrazi za "AiScore". Instalirajte aplikaciju AiScore i pratite sve utakmice (Netherlands U21) uživo na vašem mobitelu!