0
00‘ 15‘ 30‘ 45‘ 60‘ 75‘ 90‘
*UEFA European U21 Championship qualification Distribucija cilj 6 Utakmice
Na Spain U21

Spain U21 raspored, raspored, rezultati utakmica i najnoviji poredak. Spain U21 prethodna je utakmica bila protiv Lithuania U21 u UEFA European U21 Championship qualification dana 2021/11/16 UTC, meč je završio rezultatom 1:0. Spain U21 igra sljedeći meč 2022/03/25 UTC protiv Lithuania U21 za UEFA European U21 Championship qualification. Kad utakmica započne, moći ćete pratiti rezultate Spain U21 vs Lithuania U21 uživo, tablice, rezultate uživo ažurirane iz minute u minutu i statistike utakmica.

Spain U21 Postava zadnjeg meča
Spain U21 Formacije zadnjeg podudaranja: 4-3-3
Napadači: Bryan Gil,Brahim Díaz,Abel Ruíz,Sergio Camello,Fer Nino,Yéremi Pino,Yeremi·Santos,Jon Karrikaburu,Nico Williams,Julen Lobete,Fernando Niño,
Midfilderi: Martín Zubimendi,Gonzalo Villar,Fran Beltran,Riqui Puig,Jon Moncayola,Manuel Sánchez,Unai Vencedor,Javi Puado,Jorge Cuenca,Manu García,Oihan Sancet,Sergio Gómez,Valery·Fernandez Estrada,Antonio Blanco,Beñat Turrientes,Francho Gracia,José Gragera,Gaspar Campos,
Branitelji: Marc Cucurella,Hugo Guillamón,Juan Miranda,Adrià Pedrosa,Jorge Cuenca,Victor Gómez,Manu Hernando,Jose Fontán,Oscar Mingueza,Alejandro Francés,Alejandro Francés,Sergio Carreira,Oscar Gil Regaño,
Golmani: Iñaki Peña,Josep Martinez,Alvaro·Fernandez,Julen Agirrezabala,Joan García,Gaizka Ayesa

Nico Williams, 6 utakmice, 0 Asistencije

(Spain U21 lista najboljih strijelaca / asistencija ažurira se uživo tijekom svake utakmice)

Možete kliknuti bilo kojeg igrača iz popisa na stranici momčadi i vidjeti njegove osobne podatke kao što su nacionalnost, datum rođenja, visina, željena noga, položaj, vrijednost igrača, povijest transfera itd. Postoje i statistike za svakog igrača u svim natjecanjima sa svim ukupno odigranim i započetim mečevima, odigranim minutama, brojem postignutih golova, brojem kartona i još mnogo toga. Nogometni rezultati AiScore dostupni su kao iPhone i iPad aplikacija, Android aplikacija na Google Playu i Windows telefonu. Možete nas pronaći u svim trgovinama na različitim jezicima u potrazi za "AiScore". Instalirajte aplikaciju AiScore i pratite sve utakmice (Spain U21) uživo na vašem mobitelu!