Spain Statistike
1913
25
Na Spain

Spain raspored, raspored, rezultati utakmica i najnoviji poredak. Spain prethodna je utakmica bila protiv - u FIFA World Cup qualification (UEFA) dana 2021/11/14 UTC, meč je završio rezultatom 1:0. Spain igra sljedeći meč - protiv - za FIFA World Cup qualification (UEFA). Kad utakmica započne, moći ćete pratiti rezultate - vs - uživo, tablice, rezultate uživo ažurirane iz minute u minutu i statistike utakmica.

Spain Postava zadnjeg meča
Spain Formacije zadnjeg podudaranja: -
Napadači: Álvaro Morata,Pablo Sarabia,Brahim Díaz,Rodrigo Moreno Machado,Raúl de Tomás,
Midfilderi: Rodri,Koke,Dani Olmo,Mikel Merino,Carlos Soler,Pablo Fornals,Brais Méndez,Sergio Busquets,Pablo Martín Páez Gavira,
Branitelji: Pau Torres,Aymeric Laporte,José Gayà,Iñigo Martínez,Daniel Carvajal,Diego Llorente,Jordi Alba,César Azpilicueta,

-
(Spain lista najboljih strijelaca / asistencija ažurira se uživo tijekom svake utakmice)

Možete kliknuti bilo kojeg igrača iz popisa na stranici momčadi i vidjeti njegove osobne podatke kao što su nacionalnost, datum rođenja, visina, željena noga, položaj, vrijednost igrača, povijest transfera itd. Postoje i statistike za svakog igrača u svim natjecanjima sa svim ukupno odigranim i započetim mečevima, odigranim minutama, brojem postignutih golova, brojem kartona i još mnogo toga. Nogometni rezultati AiScore dostupni su kao iPhone i iPad aplikacija, Android aplikacija na Google Playu i Windows telefonu. Možete nas pronaći u svim trgovinama na različitim jezicima u potrazi za "AiScore". Instalirajte aplikaciju AiScore i pratite sve utakmice (Spain) uživo na vašem mobitelu!